Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / День закоханих у ЗНУ

День закоханих у ЗНУ

16.02.2009 13:11 Свято

Свято всіх закоханих у Запорізькому національному відзначали із традиційним розмахом та оригінальністю. На студентів та викладачів очікували яскраві стінгазети, пошта з валентинками, багато веселих конкурсів та, звичайно ж, автобус кохання.

Перш за все, святкового ранку, представники студактиву та студентського центру культури ЗНУ вирушили до мера нашого міста Євгена Карташова, якому вручили величезну валентинку з власними віршами. Слід зазначити, що наші студенти влаштували для міського голови справжнє театралізоване шоу, артистично обігравши своє поетичне послання. Крім того, разом із іншими спудеями з ВНЗ Запоріжжя, представники ЗНУ символічно подарували меру та усім жителям Запоріжжя свої серця, випустивши біля мерії близько 200 повітряних кульок.
Створити святкову атмосферу на кожному факультеті Запорізького національного допомогли чудові стінгазети, які напередодні студенти розвісили по всьому університету. На біофаці навіть провели спеціальний конкурс на найкращий такий витвір. А на студентів та викладачів економічного та юридичного факультетів на додачу очікував ще й святковий концерт. Слід відзначити, що студенти-юристи також організували і «Валентинову пошту», за допомогою якої зізнавалися в коханні викладачам та своїм одногрупникам. А ще вони оригінально привітали зі святом представників адміністрації ЗНУ, вручивши їм валентинки та продекламувавши вірші.
Традиційно завітав до ЗНУ і автобус кохання. Маршрут його пролягав через провідні вищі навчальні заклади міста. Запорізький національний університет не став виключенням.
Так, на майданчику біля другого навчального корпусу зібралося чимало охочих поспостерігати за веселою шоу-програмою, яку влаштували працівники студентського центру культури та студради. Також усі бажаючі могли взяти участь у захопливих конкурсах. Студентам пропонували оригінально освідчитися у коханні, заспівати романтичну пісню або продекламувати вірш. А ті, хто найкраще впорався із завданнями, звичайно ж, отримали за це подарунки: дівчата – цукерки, а хлопці – солодкі поцілунки.
Ведучими яскравого шоу стали: художній керівник студцентру культури Юлія Лотоцька та студентки Вікторія Музальова (факультет журналістики), Надія Міщенко, Наталія Ліхацька (історичний факультет). Під час дійства усі закохані також отримали унікальну можливість – «офіційно зареєструвати» свої стосунки у рідному університеті, адже працював жартівливий РАГС.

Юлія ЧЕРНЕТА


Схожі новини