Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Активісти Ліги студентів АПУ запросили приєднатися до їх спільноти представників ЗНУ

Активісти Ліги студентів АПУ запросили приєднатися до їх спільноти представників ЗНУ

Активісти Ліги студентів АПУ запросили приєднатися до їх спільноти представників ЗНУ
03.10.2019 16:27 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет Ліга студентів Асоціації правників України презентація

Днями для студентів-юристів та усіх охочих у ЗНУ презентували діяльність Ліги студентів Асоціації правників України. Під час зустрічі з її лідерами – координатором Східноукраїнського регіонального відділення Мариною Лобко (студентка 4 курсу юридичного факультету Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого) та екс-головою запорізького осередку Юлією Токарєвою (студентка 4 курсу юридичного факультету ЗНУ) – були обговорені форми діяльності цієї молодіжної організації та переваги, які отримують її члени.

Десять років на базі АПУ функціонує молодіжна організація, що об’єднує перспективну й амбітну молодь. Лідери студентської Ліги поділилися із присутніми у залі власним досвідом, розповівши про те, як, завдяки можливостям та підтримці цієї організації, стали успішними й досягти певних результатів у своєму особистісному, фаховому та кар’єрному становленні.

Ліга студентів АПУ функціонує в 24 осередках на всій Україні. Її членами є понад 3000 студентів із 100 закладів вищої освіти. АПУ об’єднує у своїх лавах провідних юристів та правників, зокрема її учасниками є і викладачі юридичного факультету ЗНУ. Завдяки тому, що тут панує атмосфера взаємної підтримки, корпоративності, молодь отримує чудову нагоду спілкуватися із професіоналами і майбутніми роботодавцями, переймати досвід, стажуватися. У рамках діяльності організації відбуваються численні заходи, які мають можливість відвідувати активні й зацікавлені студенти: тематичні школи, тренінги, майстер-класи. Тут відбуваються яскраві й незабутні корпоративи та зустрічі, форуми тощо, під час яких молодь з різних куточків нашої країни знайомиться й отримує надійних друзів, а окрім іншого, разом може впливати на процеси розвитку юридичної освіти в Україні. Важливим моментом участі студентів у цій організації є можливість набути досвіду й навичок організаторів, керівників, менеджерів проектів, стратегів, журналістів, лідерів тощо, аби досягти успіху у юридичній та бізнесовій галузі, громадській діяльності, отже знайти своє покликання та реалізувати власні інтереси й задуми.

Із цією метою організатори зустрічі представили різні напрямки діяльності секторів Ліги студентів АПУ: організація галузевих заходів (семінари, конференції, юридичні змагання та конкурси), корпоративний (організація зустрічей, форумів, подорожей), фандрейзінг (залучення коштів та партнерів до співорганізації заходів), правничої кар’єри (організація практик та стажувань для студентів-правників), міжнародний (участь у грантових програмах, міжнародній мобільності), соціальний (еко-ліга, співпраця із громадськими та благодійними організаціями), суспільної ініціативи, медіа, PR та HR. Як зауважили гості, кожен член ЛС АПУ може вибрати участь в одному або кількох напрямах діяльності, які допоможуть йому всебічно реалізувати власні здібності й вже у студентські роки почати будувати свою успішну кар’єру. Докладніше про роботу Ліги студентів АПУ можна дізнатися за покликанням:

 https://uba.ua/documents/doc/programm_liga_19_20.pdf .

Насамкінець організатори зустрічі запросили всіх охочих приєднатися до студентської спільноти АПУ, зареєструвавшись на сайті: https://uba.ua/ukr/liga_students/ Також можна зателефонувати за номерами: (096)844-88-22 (Юлія Токарева), (095)170-10-40 (Марина Лобко).

 

Олена Хлистун

 

Схожі новини