Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету економіки та менеджменту стали учасниками національно-патріотичної акції «Запорозька слава»

Студенти факультету економіки та менеджменту стали учасниками національно-патріотичної акції «Запорозька слава»

Студенти факультету економіки та менеджменту стали учасниками національно-патріотичної акції «Запорозька слава»
07.10.2019 08:42 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний інститут факультет економіки та менеджменту Обласна національно-патріотична акція «Запорозька слава» патріотичне виховання

Серед учасників заходу були студенти факультету економіки та менеджменту інженерного інституту ЗНУ. Зауважимо, що він допомагає відроджувати традиції виховання молоді в дусі кращих українських козацьких традицій. Організаторами акції стали Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації, обласний центр патріотичного виховання молоді спільно з Всеукраїнською федерацією «Спас» і громадською організацією «Юнацький корпус Запоріжжя».

Упродовж трьох днів для учасників заходу провели майстер-класи з володіння спеціалізованими засобами захисту. Студенти вчилися орієнтуватись на місцевості, вивчали особливості поводження з вибухонебезпечними речовинами та зброєю, а також опановували надання першої медичної допомоги в умовах бойових дій. Цікавими були такі види занять, як військово-прикладна смуга, збирання-розбирання автомата Калашникова, стрільба з пневматичної гвинтівки, арбалета й лука, а також спортивне орієнтування. Команди змагалися у тактичній грі «Нічний дозор» та квест-іграх.

Студенти-економісти інженерного інституту зі завзяттям брали участь у козацьких іграх «Підійми мене», «Зняти шапку», «Лава на лаву», у метанні ножів і фланкуванні шаблею. Вони навчалися володіти традиційними козацькими бойовими мистецтвами за допомогою списа й шаблі. За активну участь і наполегливу й високу активність під час володіння військово-прикладними видами спорту факультет економіки та менеджменту отримав подяку від «Обласного центру патріотичного виховання молоді» Запорізької обласної ради.

Факультет економіки і менеджменту інженерного інституту щиро подякував «Обласному центру патріотичного виховання молоді» Запорізької обласної ради, зокрема Дар’ї Точиліній за організацію й проведення національно-патріотичної акції «Запорозька слава» для студентів факультету економіки та менеджменту. А також подякував Управлінню молоді, фізичної культури та спорту, Головному управлінню ДСНС України у Запорізькій області, Всеукраїнській федерації «Спас», ГО «Юнацький корпус Запоріжжя», ГО «Вогник Запоріжжя», ВМГО «Сокіл», «Школі безпеки» й керівнику Дніпровської районної організації Товариства сприяння обороні України Сергію Токарю за допомогу в вихованні громадян-патріотів України.

 

Інженерний інститут

 

Схожі новини