Стара версія
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Науковець із Полтавського юридичного інституту Іван Тітко прочитав лекцію щодо доказів у кримінальному процесі для студентів ЗНУ

07.10.2019 09:45 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет проєктна діяльність програма академічної мобільності Організації з безпеки та співробітництва в Європі візит лекція

Четвертого жовтня в рамках реалізації програми академічної мобільності Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) до юридичного факультету Запорізького національного університету завітав відомий український учений-правник – завідувач кафедри кримінального права та кримінально-правових дисциплін Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого, доцент Іван Тітко. Метою його візиту стало проведення лекції «Властивості доказів у кримінальному процесі» для студентів 4 курсу юридичного факультету ЗНУ.

На початку заходу викладач кафедри конституційного та трудового права юридичного факультету ЗНУ Ія Пелех представила почесного гостя аудиторії. Вона нагадала студентам, що, завдяки реалізації програми академічної мобільності ОБСЄ, їм уже прочитали низку лекцій за двома напрямками: «кримінальне право та процес» й «адміністративне право» викладачі з провідних вітчизняних ЗВО юридичного профілю. Також Ія Василівна висловила сподівання, що спілкування з лектором із Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого буде цікавим і корисним для запорізьких студентів.

У своїй лекції, яка супроводжувалась відеопрезентацією, Іван Тітко розібрав конкретні кейси – відомі кримінальні справи, під час яких у суду виникли питання щодо наданих доказів. Він нагадав студентам, що докази, аби їх зарахували під час судового процесу, мають відповідати таким критеріям, як належність, допустимість, достатність і достовірність. На конкретних прикладах він детальніше розглянув кожен із вказаних критеріїв.

Студенти ЗНУ взяли активну участь в обговоренні запропонованих їхній увазі кейсів. А після завершення лекції скористалися можливістю поставити лектору низку запитань щодо прослуханого на лекції матеріалу. Іван Тітко відзначив їхню активну роботу й подякував майбутнім правникам за плідну співпрацю. Своєю чергою, викладач Ія Пелех від імені всіх присутніх на заході подякувала почесному гостю за цікаву й змістовну розповідь.

До речі, Іван Андрійович зазначив, що вже вдруге бере участь в програмі академічного обміну від ОБСЄ. Минулого разу він, завдяки участі в цій програмі, зміг поспілкуватися зі студентами з Чернівців й Івано-Франківська. При цьому в обох містах він побував вперше. Цього року він у рамках реалізації програми вперше завітав до Запоріжжя. І саме місто, й Запорізький національний університет, і студенти юридичного факультету справили на нього дуже приємне враження.

Таміла Тарасенко