Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбувся кастинг для учасників конкурсу «Mister University'19»

У ЗНУ відбувся кастинг для учасників конкурсу «Mister University'19»

У ЗНУ відбувся кастинг для учасників конкурсу «Mister University'19»
10.10.2019 09:23 Все Головні новини Центр культури культурно-масова діяльність конкурс «Mister University'19»

Нещодавно у ЗНУ провели кастинг «Mister University'19». Тренери, які займаються підготовкою учасників конкурсу, а також компетентне журі обрали 18 претендентів серед студентів факультетів ЗНУ. Саме вони вже у грудні продемонструють публіці свої таланти під час грандіозного шоу.

Організатори щорічного конкурсу – представники центру культури ЗНУ: його директор Юлія Янько та її заступник Антон Осадчук – розповіли учасникам кастингу про організаційні моменти цього видовищного молодіжного заходу і про секрети постановки цікавого шоу. Адже студенти мають не лише продемонструвати свої таланти, а й вкласти у створення свого іміджу увесь свій креатив. У цьому їм допоможуть тренери конкурсу. А ще, вони мають багато чому навчитися в процесі підготовки до заходу, зокрема вміти себе презентувати.

Отже, учасників розподілили на три групи, які по черзі займалися із тренерами за відповідними розділами: дефіле, хореографія, фото/відео постановка. Поки на сцені актового залу група, підготовку якої здійснювала Аліна Черкасова, відпрацьовували постановку дефіле, помічник хореографа Марія Шевченко займалася з хлопцями у холі хореографією. Підготовкою конкурсантів до фото і відеозйомок опікуються відеограф Ілля Гордєєв (компанія «G production») та фотограф Єлизавета Самсонова. Усі вони супроводжуватимуть учасників протягом майже двох місяців, які відведені на підготовку конкурсу. А ще, учасники у цей період будуть активно брати участь у благодійних акціях.

Фото/відеоматеріали конкурсу можна буде переглянути на сайті 061.ua вже у листопаді, а також проголосувати за свого претендента на звання «Mister University'19». Конкурсне шоу заплановано на 11 грудня.

Організатори конкурсу запрошують всіх охочих не лише завітати на шоу, але й радять слідкувати за новинами на сайті ЗНУ та центру культури ЗНУ, а також в соцмережах (розділ «Контакти»): https://culture.znu.edu.ua

 

Олена Хлистун

 

 

 

 

Схожі новини