Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Найкращі спортсмени Запоріжжя навчаються в коледжах ЗНУ

Найкращі спортсмени Запоріжжя навчаються в коледжах ЗНУ

Найкращі спортсмени Запоріжжя навчаються в коледжах ЗНУ
11.10.2019 14:01 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ Запорізький металургійний коледж ЗНУ Економіко-правовий коледж Гідроенергетичний коледж Металургійний коледж спорт легка атлетика перемога

Уже 26 років поспіль Запорізьке обласне відділення комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ проводить у нашому місті змагання з легкої атлетики серед студентів закладів вищої освіти І-ІІ рівню акредитації. На початку жовтня на стадіоні спортивного комплексу Мотор-Січ «Стріла» студенти шести коледжів Запоріжжя продемонстрували свою майстерність у «королеві спорту» – легкій атлетиці. Вони змагалися з бігу на дистанції 100, 200, 400 і 800 м, стрибках у довжину, штовханні ядра й естафеті 4 по 100 метрів.

У дівчат біг на 100 й 200 м виграла одна з лідерок збірної Запорізької області з легкої атлетики Вікторія Ратнікова, студентка Економіко-правничого коледжу ЗНУ. І це не дивно, бо Вікторія завжди досягає поставленої мети.

У хлопців обидві дистанції в фіналі першим подолав відомий легкоатлет, бронзовий призер чемпіонату України з естафетного бігу студент Запорізького гідроенергетичного коледжу ЗНУ Олександр Ничик. Олександр займається легкою атлетикою другий рік поспіль. Влітку отримав звання кандидата у майстри спорту України, планує взимку виконати норматив майстра спорту. Своє майбутнє Сашко пов’язує з продовженням освіти й тренерською роботою.

На дистанціях 400 й 800 метрів серед дівчат перемогу одержала студентка Економіко-правничого коледжу ЗНУ Анна Глигало. Для Анни ці змагання – перевірка спортивної форми після тривалої перерви, а участь у естафеті 4 по 100 м дівчина з посмішкою назвала «цікавим досвідом, де було весело».

Ще дві перемоги зміцнили загальний успіх коледжів Запорізького національного університету. Змагання зі штовхання ядра серед хлопців виграв студент Запорізького металургійного коледжу ЗНУ Микита Магалитий, а у стрибках в довжину переміг студент Економіко-правничого коледжу ЗНУ Олександр Болілий.

Вітаємо спортсменів і тренерів наших коледжів з прекрасними спортивними результатами – в командному заліку 1 місце посіли спортсмени Економіко-правового коледжу ЗНУ, 3 місце – легкоатлети Гідроенергетичного коледжу ЗНУ і 4 місце – спортсмени Металургійного коледжу ЗНУ. Бажаємо усім студентам ніколи не зупинятися на досягнутому, ставити перед собою в спорті й в навчанні високу мету й наполегливо досягати її.

 

Інженерний інститут

 

Схожі новини