Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Доцент інженерного інституту Наталя Полякова отримала нагороду від «Інституту модернізації змісту освіти» за розвиток STEM-освіти в Україні

Доцент кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем інженерного інституту ЗНУ Наталя Полякова нагороджена за розвиток STEM-освіти в Україні грамотою державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

Наталя Петрівна бере активну участь в організації й проведенні різноманітних заходів, спрямованих на оволодіння молоддю ІТ-технологіями. Вона активно допомагає школярам і студентам освоїти навички кібербезпеки, «інтернету речей» тощо. Тож грамота за значні досягнення у педагогічній і виховній роботі, участь в організації й проведенні фестивалей «STEM-весна», а також Днів кар’єри дівчат у ІТ і інших просвітницьких і профорієнтаційних заходах – це лише одна з багатьох нагород, які отримала Наталя Петрівна за поточний рік. Грамоту Наталі Поляковій вручила начальник відділу STEM-освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Олена Патрікеєва.

Вже другий рік поспіль кафедра програмного забезпечення автоматизованих систем і, зокрема Наталя Петрівна беруть активну участь у проведенні фестивалю «STEM-весна», який впроваджує ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти». І ця нагорода є свідком високих результатів роботи Наталі Полякової.

Цього року інженерний інститут став організатором одразу кількох оригінальних заходів, які охопили значну аудиторію школярів і вчителів інформатики. Перш за все, це – тренінг з основ кібербезпеки для вчителів інформатики Запоріжжя та області, проведений Наталією Поляковою. На запрошення ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Наталя Полякова стала спікером WEBSTEM школи-2019. Більш ніж 250 школярів відвідали День інженерної освіти, де молодь змогла відчути себе на певний час програмістами. Старшокласники скористалися шансом отримати навички 3-D моделювання й друку, побудувати «розумний дім» тощо.

Як інструктор Академії Cisco Наталя Петрівна організувала й провела в інженерному інституті для школярів Запоріжжя захід Girls in ICT Day-2019, якій зібрав більше ніж 100 дівчат та хлопців з 11 навчальних закладів Запоріжжя та Дніпра. Менторами інтелектуальних ІТ-розваг стали студенти 1-2 курсів спеціальності «інженерія програмного забезпечення». Завдяки партнерам заходу, компанії IT-Dimension, присутні змогли поспілкуватись з голосовим асистентом Amazon Alexa та покерувати розумним світильником. Випускниці кафедри ПЗАС ділилися досвідом побудови успішної кар’єри програміста.

Участь в онлайн-марафоні з нагоди Міжнародного дня жіночих кар’єр в ІТ взяли близько 3700 учасників із 440 навчальних закладів України. Метою заходу було залучити дівчат до вивчення технологій, сприяти розвитку STEM-освіти в Україні, продемонструвати дівчатам-підліткам можливості побудови успішної кар’єри в ІТ.

І це не все! Ще були дні ІТ-освіти в коледжах м. Мелітополь, організовані тренінги «Відкрий в собі кібергероя цифрового світу» в школах тощо.

Розпочато новий навчальний рік, отже, попереду нові цікаві й незабутні освітні програми, які принесуть справжнє задоволення школярам – майбутнім студентам-технарям і всім, хто візьме участь у цих цікавих заходах!

Інженерний інститут