Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Першокурсниці факультету журналістики познайомились зі структурою Наукової бібліотеки ЗНУ

Першокурсниці факультету журналістики познайомились зі структурою Наукової бібліотеки ЗНУ

Першокурсниці факультету журналістики познайомились зі структурою Наукової бібліотеки ЗНУ
16.10.2019 15:36 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістики Наукова бібліотека освітній процес екскурсія

Шістнадцятого жовтня  студентки 1 курсу освітньої програми «Інформаційна справа у бізнесі, політиці та державному управлінні» відвідали більшість відділів Наукової бібліотеки ЗНУ. Захід відбувся у контексті дисципліни «Бібліотекознавство», за ініціативи доцентки кафедри видавничої справи та редагування Анастасії Кондрико.

На початку екскурсії директорка Ніна Чала розказала студенткам про особливості організації бібліотеки вишу, перерахувала основні документи, що регламентують її діяльність, окреслила пріоритети та напрямки роботи. Далі гості рушили у відділи комплектування, науково-технічної обробки документів, обслуговування читачів та довідково-пошуковий відділи, завідувачки яких деталізували їх специфіку, продемонстрували приклади внутрішньої документації та відповідні бібліотечні фонди.

У такий спосіб студентки отримали уявлення про повний життєвий цикл видання у стінах Наукової бібліотеки: від фіксування у спеціальних журналах надходжень та створення бібліографічного опису до видачі на руки читачам. У перспективі лишився ще відділ автоматизації, де опрацьовують електронні ресурси.

Особливо зацікавила студенток виставка рідкісних видань, перевидання Остромирового Євангелія та добірка актуальної літератури з фаху, що увійшла до фондів бібліотеки вже цього року.

Нагадаємо, що нещодавно ця група вже відвідувала Запорізьку обласну універсальну наукову бібліотеку, тепер у планах – побувати у Центральній бібліотеці Запоріжжя. Саме так, із зануренням у роботу установ, можна повноцінно засвоїти теоретичні знання з фаху.

 

Факультет журналістики

 

Схожі новини