Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики ЗНУ відбувся майстер-клас зі створення та підтримки бренду

На факультеті журналістики ЗНУ відбувся майстер-клас зі створення та підтримки бренду

На факультеті журналістики ЗНУ відбувся майстер-клас зі створення та підтримки бренду
18.10.2019 12:57 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістики освітній процес візит майстер-клас

Сімнадцятого жовтня зі студентами 4 курсу освітньої програми «Видавнича справа та редагування» зустрілася онлайн-маркетолог компанії yabloki.ua, випускниця бакалаврату факультету журналістики Наталія Рахманіна. Гостя завітала на запрошення доцентки кафедри видавничої справи та редагування Анастасії Кондрико, аби поділитися власним досвідом у рамках навчальної дисципліни «Іміджування комерційних структур».

Наталя розказала про особливості роботи із SMM на прикладі соціальної мережі «Instagram», окреслила основні PR-інструменти та рекламні технології, охарактеризувала особливості онлайн-комунікації з клієнтами, шляхи подолання проблемних та кризових ситуацій. Особливу увагу гостя приділила необхідності застосування креативного підходу в роботі зі створення та підтримки позитивного іміджу комерційної структури. Фахівчиня не лише озвучувала теоретичні засади, а й демонструвала успішні варіанти подолання негативних моментів за допомогою добірки ілюстративного матеріалу.

Наприкінці зустрічі Наталя порадила студентству добірку книг для заглиблення в тему, а також дала низку практичних порад щодо маркетингової діяльності в Інтернеті. Залучення фахівців є традиційним для факультету, тому вже незабаром відбудуться нові тренінги та майстер-класи.

 

Факультет журналістики

 

Схожі новини

ERROR - select n.cached_info from cms8_news as n where n.lang='ukr' and n.news_id=48826 and cach_timestamp>1614449987
Unknown column 'n.news_id' in 'where clause'