Стара версія
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / На ініціативних студентів чекає нова цікава програма

На ініціативних студентів чекає нова цікава програма

17.02.2009 14:14 Юридичний факультет

Студенти юридичного факультету ЗНУ взяли участь у засіданні розширеної ради Всеукраїнської молодіжно-суспільної організації Ліги студентів Асоціації правників України. На цьому заході наш університет представляли два майбутніх юриста: Михайло Віхляєв – голова всеукраїнської Ліги та Віталій Харьков, який очолює Запорізький осередок організації.

Усього ж у засіданні взяло участь 26 студентів – представників обласних осередків Ліги з усієї території України та керівники напрямів її діяльності. Серед інших поточних справ учасники ради, зокрема, розглядали сучасний стан та перспективи розвитку всеукраїнського журналу «Студент-правник», до редакційної колегії якого входить і Михайло Віхляєв. Також вони активно обговорювали проект нової програми Ліги «Студентські візити». Його суть полягає в тому, щоб різні осередки організації обмінювалися студентами на кілька днів. Під час перебування в іншому місті учасникам програми планують влаштовувати екскурсії до органів муніципалітету та міської влади, відвідування престижних вишів і можливість прослухати лекції відомих професорів із різних галузей права. І звісно ж, гостинні господарі мають подбати про культурну програму та про ознайомлювальну екскурсію містом.
На думку Віталія Харькова, участь у подібних програмах дозволяє студентам не лише здобути нові знання, але й побачити інші міста, зробити їх більш мобільними. «Коли я вступав до вишу, навіть не уявляв, що завдяки громадській роботі побуваю у різних містах та заведу багато цікавих і корисних знайомств».

Таміла ТАРАСЕНКО