Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Першокурсники ЕПК відвідали виставку «InCoForum-2019»

Першокурсники ЕПК відвідали виставку «InCoForum-2019»

Першокурсники ЕПК відвідали виставку «InCoForum-2019»
23.10.2019 15:05 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж освітній процес екскурсія «InCoForum 2019»

Днями першокурсники спеціальності «соціальна робота» Економіко-правничого коледжу ЗНУ разом із куратором Іриною Шпуганич відвідали у виставковому центрі «Козак-Палац» ІV Міжнародний форум інновацій та кооперації «InCoForum 2019». Основною темою форуму цього року обрано Інновації – як фактор конкурентоспроможності бізнесу, ефективного розвитку територій і державного управління

Детальніше своїми враженнями поділилися дві студентки групи Варвара Алімова та Тетяна Ардал’янова . Ось що розповіла Варвара: «У ‘’Козак-Палаці’’ я була вперше. Для мене, як і для всіх ця екскурсія була  пізнавальною. Ми відвідали доволі цікаву виставку, яка була присвячена інноваціям. Всі одразу помітили щось цікаве для себе.

Це були або 3D-принтер, або автомобілі з сенсорним керуванням, розумний дім та інше. Також на виставці було приділено чимало уваги до національних речей (вишиванки, аксесуари та інше). Не менш вразили роботи з дерева, які на вигляд виглядали металевими. Все було дуже цікаво, доступно, креативно та оригінально.

Виставка була настільки гарною, що ми просто не могли пройти повз будь-якого банера, вивіски чи фотозони без фото. Переконана, що кожен відвідувач зміг тут дізнатись щось нове й пізнавальне для себе, друзів чи сім’ї».

Тетяна розповідає про свої враження так: «Нещодавно ми с групою завітали до «Козак Палац» на виставку «InCoForum 2019». Перед тим, як завітати туди, я прочитала в інтернеті, що ця виставка присвячена темі інновацій. У холі організатори розмістились стенди з інформацією про місто Запоріжжя, де йшлося про цікаві факти та новітні можливості нашого міста. Коли ми прийшли далі, то побачили не велику виставку автомобілів марки «Volkswagen» і «Skoda». Потім ми побачили чудові вироби з дерева ручної роботи, а саме: картини, шахи, годинники тощо. Також організатори виставки приділили чимало уваги на будівництво новітніх домівок і квартир, це було чудово показано на макетах, які нам представили. Звісно, це не все що ми побачили там, також були показані іноваційні печі, конструктори, сувеніри, і навіть робили безкоштовний масаж. Але мені запам'яталось найцікавіше. Виставка була настільки цікавою, що ми не могли пройти повз, не зробивши фото на пам'ять».

 

Економіко-правничий коледж

 

Схожі новини