Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК організували урочисте закриття Тижня національно-патріотичного виховання «Я – громадянин України»

В ЕПК організували урочисте закриття Тижня національно-патріотичного виховання «Я – громадянин України»

В ЕПК організували урочисте закриття Тижня національно-патріотичного виховання «Я – громадянин України»
24.10.2019 10:33 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж Тиждень національно-патріотичного виховання «Я – громадянин України» патріотичне виховання нагородження

Наприкінці минулого тижня в Економіко-правничому коледжі відбулось урочисте закриття Тижня національно-патріотичного виховання «Я – громадянин України». Перше слово було надано викладачу історії коледжу, канд. іст. наук Максиму Носику, де він подякував за активну участь представників перших та других курсів. А після його промови всі студенти та викладачі, вставши й поклавши праву руку на серце, прослухали гімн України. Надалі слово було надано заступнику директора коледжу з навчально-виховної роботи Олександрі Данілкіній. Олександра Василівна подякувала всіх студентів, які долучилися до конкурсів, і запевнила, що національно-патріотичне виховання не закінчиться цього тижня, а продовжиться і наступного – на тижні української мови та літератури. Після промови спікер вручила грамоти переможцям.

Руслана Дітковська отримала грамоту за хист і патріотизм у віршованій посвяті до Дня захисника України. Михайло Шульга одержав грамоту за активну участь у роботі колоквіуму «Українська самостійна соборна держава: сторінками книги Миколи Міхновського “Самостійна Україна”». 3 місце в олімпіаді з історії отримали Катерина Олефіренко та Дар’я Суліп; 2 місце в олімпіаді з історії отримала Анна Маркова. 3 місце у брейн-ринзі отримала команда 1 курсу спеціальності соціальна робота «Генеральші». 3 місце у брейн-ринзі отримала команда 1 курсу спеціальності журналістика «Четверта влада». 2 місце у брейн-ринзі отримали студентки 2 курсу Поліна Паламарчук, Аліна Тесленко та Поліна Мороз. 1 місце у брейн-ринзі отримала команда 2 курсу спеціальності туризм «Молоді княгині». Викладачі висловили свої щирі слова вдячності молоді за участь у заходах, а студенти, своєю чергою, подякували за цікавий історичний тиждень.

 

Анастасія Письмак

 

 

 

 

Схожі новини