Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представниці факультету журналістики взяли участь у роботі медіакав'ярні

Представниці факультету журналістики взяли участь у роботі медіакав'ярні

Представниці факультету журналістики взяли участь у роботі медіакав'ярні
28.10.2019 12:58 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістики проєктна діяльність громадська ініціатива медіакав’ярня

Двадцять п’ятого жовтня в Запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці працювала інтерактивна медіакав'ярня «Рівність у політиці», організована Національним демократичним інститутом спільно із Запорізьким благодійним фондом «Єдність за майбутнє». Захід був орієнтований на перегляд прямої трансляції та обговорення основних тез медійного марафону, що тривав у Національному музеї ім. Т. Шевченка (м. Київ). Учасники столичного з'їзду говорили про бар’єри, які існують для жінок на шляху до успішної політичної кар’єри, інструменти оцінки гендерної рівності та її впливу на економічний розвиток суспільства, а також про роль медіа у висвітленні гендерних аспектів. До активної запорізької громади долучився і факультет журналістики ЗНУ в особі заступниці декана з виховної роботи Анастасії Кондрико, студенток Валерії Санатарчук й Анастасії Моторіної.

Модерували місцевий захід тележурналістка, авторка програм із гендерної тематики Олена Сиваш та менеджерка з правових і логістичних питань проєкту «Просування участі жінок у політиці та протидія гендерним стереотипам» Оксана Дроздовська. Присутні дивилися трансляцію, ставили київським експертам питання, ділилися досвідом, обговорювали можливості змін у гендерних пріоритетах на локальному рівні влади. Наприкінці зустрічі гості окреслили перспективи роботи в такому розширеному форматі та домовились про подальшу співпрацю.

«Факультет журналістики ЗНУ завжди долучається до ініціатив, що сприяють розвитку громадянського суспільства та впровадженню європейських цінностей та стандартів. Причому не лише на рівні викладачів, а й з урахуванням потужного студентського потенціалу», – зауважила Анастасія Кондрико.

 

Факультет журналістики

 

Схожі новини