Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / До ЗНУ завітав засновник громадської організації «Спалах Моментів»

До ЗНУ завітав засновник громадської організації «Спалах Моментів»

До ЗНУ завітав засновник громадської організації «Спалах Моментів»
29.10.2019 16:03 Все Головні новини Студрада тренінг співпраця між українськими ЗВО громадські організації органи студентського самоврядування фото-відео-підтримка проєктів

На запрошення органів студентського самоврядування в нашому університеті засновник громадської організації «Спалах Моментів» Святослав Сідлецький (Львівська політехніка) провів тренінг «Як краще ловити фотомоменти на подіях». За словами голови студради ЗНУ Світлани Корнієнко, подібна співпраця між українськими ЗВО – добра традиція Запорізького національного університету, яку активно підтримує молодь.

На події Святослав детально розповів про діяльність заснованої ним громадської організації, принципи її роботи, представив увазі присутніх важливі професійні моменти процесу фото- та відео- підтримки проєктів по всій країні і за її межами. Варто відзначити, що основна діяльність «Спалаху моментів» спрямована на розвиток аматорів-фотографів, їх навчання і надання допомоги й порад, як заробляти на цьому. Святослав представив безліч історій про фото, давав рекомендації, як фотографувати на подіях, де бувають тисячі людей, як працювати із артистами тощо. Крім того, 22-річний спікер підкреслив, що їхня громадська організація відкрита до співпраці, в тому числі й із запоріжанами.

ГО «Спалах моментів»:

https://www.facebook.com/SPALAH.MOMENTIV/

Святослав Сідлецький:
https://www.facebook.com/sviatsid

https://www.instagram.com/sviatsid/

 

Марія Канцелярист

 

 

 

Схожі новини