Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти Анастасія Манєвська, Кирило Пирогов й Олег Ганзенко – серед призерів чемпіонату Європи з важкої атлетики

29.10.2019 16:49 Все Головні новини Університет спорт важка атлетика перемога

Останні дні чемпіонату Європи з важкої атлетики серед молоді до 23 років, який проходив у м. Бухаресті, принесли нові перемоги для спортсменів Запорізького національного університету. Студенти Анастасія Манєвська, Кирило Пирогов й Олег Ганзенко принесли до командної скарбнички дві срібні й бронзову медаль, відповідно. У результаті вдалих виступів спортсменів збірна команда України посіла перше загальнокомандне місце.

Дебютантка континентальної першості – студентка ЗНУ, вихованка ОСДЮСШОР-ЗОШВСМ, ФСТ «Спартак» Анастасія Манєвська виборола срібло у ваговій категорії 81 кг і з результатом у сумі двоборства 189 кг. У ривку з результатом 85 кг Анастасія здобула малу бронзу, а в поштовху з результатом 104 кг також виборола малу бронзову медаль.

Вихованець ЗОШВСМ, ФСТ «Динамо», студент Запорізького національного університету Кирило Пирогов став срібним призером у ваговій категорії 102 кг із результатом у сумі двоборства 358 кг. У поштовху він посів 4 місце з результатом 193 кг.

Своєю чергою, вихованець ОСДЮСШОР-ЗОШВСМ, заслужений спортсмен України, студент Запорізького національного університету Олег Ганзенко став бронзовим призером чемпіонату Європи з важкої атлетики серед юніорів до 20 років у ваговій категорії +109 кг із результатом у сумі двоборства 390 кг. Із результатом 178 кг у ривку спортсмен також виборов мале срібло, а у поштовху з результатом 212 кг – малу бронзову нагороду.

Нагадаємо, що цей чемпіонат Європи з важкої атлетики серед молоді до 23 років став переможним ще для одного спортсмена ЗНУ. У перші дні змагання Дмитро Вороновський став чемпіоном Європи, виступаючи у ваговій категорії 55 кг, з результатом у сумі двоборства 245 кг. Крім того, Дмитро завоював малу бронзу у ривку з результатом 108 кг, та мале золото у поштовху з результатом 137 кг. Найближчого суперника запоріжець випередив на 10 кг.

Крім того, студент Запорізького національного університету Антон Сердюков також вдало виступив на чемпіонаті Європи з важкої атлетики серед молоді до 23 років. Він посів 5 місце у ваговій категорії 89 кг. Антон – вихованець спортивної школи з Дніпропетровської області, але навчається на факультеті фізичного виховання ЗНУ.

Колектив Запорізького національного університету вітає своїх важкоатлетів, пишається ними й зичить нових перемог!

Фотогалерея: