Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Майбутні правники гідно представили ЗНУ на всеукраїнському рівні

Майбутні правники гідно представили ЗНУ на всеукраїнському рівні

25.02.2009 17:18 Юридичний факультет

Студенти юридичного факультету Запорізького національного університету взяли участь у роботі Всеукраїнської правничої школи. Разом із тридцятьма представниками провідних вітчизняних ВНЗ вони потягом трьох днів у Пущі Водиці вивчали особливості правового регулювання ринку цінних паперів та фондового ринку.

Організатори заходу – Асоціація правників України за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні – подбали про цікаву і водночас насичену важливою інформацією програму. Магістр юридичного факультету ЗНУ, голова Ліги студентів Асоціації правників України Михайло Віхляєв та його товариші –другокурсник, голова Запорізького осередку Ліги Віталій Харьков та третьокурсниця Катерина Константинова змогли взяти участь у численних тренінгах, присвячених актуальним питанням правового врегулювання фондового ринку.
Організатори для спілкування з майбутніми правниками запросили практикуючих юристів та науковців. Серед них – кандидат юридичних наук, автор Законопроекту «Про акціонерні товариства», що має вступити в дію з 29 квітня цього року, Олена Щербина. Тренінги та семінари проходили в жвавій, невимушеній обстановці.
Незвичайними виявилися способи контролю знань слухачів правової школи. Зокрема, вони стали учасниками тематичного брейн-рингу, розбившись на чотири команди. До речі, команда «25-ий кадр», до якої ввійшли студенти ЗНУ, за результатами змагань посіла друге місце. Також вдалим виявився виступ наших студентів і на ініційованому судовому засіданні. Організатори позитивно оцінили роботу Михайла Віхляєва у складі суддівської колегії. Команда ж відповідачів, до складу якої увійшли і Катерина Константинова та Віталій Харьков, виграла справу. По закінченню роботи правової школи усі студенти отримали сертифікати учасників заходу.
За словами Віталія Харькова, крім маси позитивних емоцій та багатьох цікавих знайомств, ці дні принесли їм нові знання в актуальній галузі права.

Таміла ТАРАСЕНКО

Схожі новини