Стара версія
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Випускник юридичного факультету ЗНУ Сергій Фролов виборов золото Всесвітніх Ігор Військовослужбовців

30.10.2019 10:56 Все Головні новини Факультети Юридичний Спорт плавання юридичний факультет

Третю медаль Всесвітніх Ігор військовослужбовців приніс Україні запорізький плавець, випускник юридичного факультету Запорізького національного університету Сергій Фролов. До срібла і бронзи, здобутих напередодні на дистанціях 800 та 400 м вільним стилем, спортсмен додав золото, яке виборов на своїй коронній дистанції 1500м вільним стилем з новим з рекордом змагань — 15: 01.82.

Варто відзначити, що цього ж року в корейському місті Кванджау проходив 18-й чемпіонат світу з водних видів спорту. Україну на змаганнях представляли 29 спортсменів у чотирьох видах: артистичному плаванні, стрибках у воду, плаванні та плаванні у відкритій воді. Серед них був і випускник юридичного факультету ЗНУ Сергій Фролов. Хлопець зумів потрапити до фіналу на дистанції 800 м вільним стилем і показав сьомий результат 7:47.25. І таку ж позицію посів у фіналі, пропливши дистанцію за 7 хвилин 47,32 секунди. Також напередодні спортсмен переможно виступив на Кубку LEN-2019 (Європейської ліги плавання) в Люксембурзі. Він виборов два «золота» на цьому змаганні: на дистанції 1500 м і 800 м вільним стилем. Заслужений майстер спорту України Сергій Фролов у складі національної збірної свого часу захищав честь країни на чемпіонаті світу з водних видів спорту в Будапешті (Угорщина). Найсильніші спортсмени світу тоді змагалися за нагороди в плаванні в басейні та на відкритій воді, стрибках у воду, хай-дайвінгу, водному поло та в синхронному плаванні. До складу української збірної увійшли чотири представники запорізьких ЗВО, у тому числі – Сергій Фролов. На рахунку спортсмена й чимало інших перемог. Так, його визнали найкращим студентом-спортсменом за результатами участі в міжнародних та всеукраїнських змаганнях у рамках Конкурсу на кращого спортсмена серед студентів вищих навчальних закладів України, що проводився Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. Крім того, він став бронзовим призером на змаганнях у Люксембурзі «Euro Meet», бронзовим призером на 800-метрівці вільним стилем (7.58,24) та посів 3 місце на 400-метрівці вільним стилем (3.52,43) на другому етапі «Золотого туру» пам'яті Каміль Мюффа у Франції та виборов 6 медалей (дві «золоті» та чотири «срібні») в чемпіонаті України з плавання-2016.

Ще як студент Запорізького національного університету Сергій Фролов приніс національній збірній Україні нагороду під час Всесвітньої літньої Універсіади в Китаї. Його «бронза» стала другою медаллю, здобутою представниками запорізьких ЗВО на цьому престижному спортивному змаганні світового рівня. На дистанції 800 м вільним стилем він фінішував третім, із результатом 7:51.06.