Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускник юридичного факультету ЗНУ Сергій Фролов виборов золото Всесвітніх Ігор Військовослужбовців

Випускник юридичного факультету ЗНУ Сергій Фролов виборов золото Всесвітніх Ігор Військовослужбовців

Випускник юридичного факультету ЗНУ Сергій Фролов виборов золото Всесвітніх Ігор Військовослужбовців
30.10.2019 10:56 Все Головні новини Факультети Юридичний Спорт плавання юридичний факультет


Третю медаль Всесвітніх Ігор військовослужбовців приніс Україні запорізький плавець, випускник юридичного факультету Запорізького національного університету Сергій Фролов. До срібла і бронзи, здобутих напередодні на дистанціях 800 та 400 м вільним стилем, спортсмен додав золото, яке виборов на своїй коронній дистанції 1500м вільним стилем з новим з рекордом змагань — 15: 01.82.

Варто відзначити, що цього ж року в корейському місті Кванджау проходив 18-й чемпіонат світу з водних видів спорту. Україну на змаганнях представляли 29 спортсменів у чотирьох видах: артистичному плаванні, стрибках у воду, плаванні та плаванні у відкритій воді. Серед них був і випускник юридичного факультету ЗНУ Сергій Фролов. Хлопець зумів потрапити до фіналу на дистанції 800 м вільним стилем і показав сьомий результат 7:47.25. І таку ж позицію посів у фіналі, пропливши дистанцію за 7 хвилин 47,32 секунди. Також напередодні спортсмен переможно виступив на Кубку LEN-2019 (Європейської ліги плавання) в Люксембурзі. Він виборов два «золота» на цьому змаганні: на дистанції 1500 м і 800 м вільним стилем. Заслужений майстер спорту України Сергій Фролов у складі національної збірної свого часу захищав честь країни на чемпіонаті світу з водних видів спорту в Будапешті (Угорщина). Найсильніші спортсмени світу тоді змагалися за нагороди в плаванні в басейні та на відкритій воді, стрибках у воду, хай-дайвінгу, водному поло та в синхронному плаванні. До складу української збірної увійшли чотири представники запорізьких ЗВО, у тому числі – Сергій Фролов. На рахунку спортсмена й чимало інших перемог. Так, його визнали найкращим студентом-спортсменом за результатами участі в міжнародних та всеукраїнських змаганнях у рамках Конкурсу на кращого спортсмена серед студентів вищих навчальних закладів України, що проводився Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. Крім того, він став бронзовим призером на змаганнях у Люксембурзі «Euro Meet», бронзовим призером на 800-метрівці вільним стилем (7.58,24) та посів 3 місце на 400-метрівці вільним стилем (3.52,43) на другому етапі «Золотого туру» пам'яті Каміль Мюффа у Франції та виборов 6 медалей (дві «золоті» та чотири «срібні») в чемпіонаті України з плавання-2016.

Ще як студент Запорізького національного університету Сергій Фролов приніс національній збірній Україні нагороду під час Всесвітньої літньої Універсіади в Китаї. Його «бронза» стала другою медаллю, здобутою представниками запорізьких ЗВО на цьому престижному спортивному змаганні світового рівня. На дистанції 800 м вільним стилем він фінішував третім, із результатом 7:51.06.

 

Схожі новини