Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ проходить курс для викладачів англійської мови

У ЗНУ проходить курс для викладачів англійської мови

30.10.2019 11:01 Все Головні новини Факультети Іноземної філології ФІФ курс англійської для викладачів і вчителів проєктна діяльність гранти

На факультеті іноземної філології цього тижня триває курс підвищення кваліфікації вчителів та викладачів англійської мови. За словами проректора з наукової роботи Геннадія Васильчука, програма розрахована не тільки для представників ЗНУ, але й усіх охочих  викладачів Запорізької області (це 10 осіб із різних районних центрів та з Дніпра). Як зазначила декан факультету іноземної філології Галина Морошкіна, проєкт проходить за підтримки посольства США. За тиждень викладач ФІФ Олександра Головко підготувала програму, домовилась із залученими партнерами. А вже через десять днів організатори отримали повідомлення, що заявку підтримано, і вони отримали грант. На курсі працює три тренери (Запольських Світлана, Воробйова Марина та координатор проекту Головко Олександра), вони проводять тренінги, знайомляться з учасниками та вдосконалюють програму під потреби безпосередньо тих викладачів що присутні.

Я хочу, щоб у мене як координатора проєкту були контакти з учасниками, тому що я хочу, щоб у них залишились гарні спогади про проєкт. Вони отримали свої знання. Ми обговорюємо, що було протягом дня, не дотримуємося одного-єдиного плану і якщо потрібно, то змінюємо та адаптуємо план на наступний тиждень, щоб всім учасником було комфортно та цікаво. До нас прийшли вмотивовані люди, вони вже щось знають, але хочуть розвиватись”, – розповідає пані Олександра.

Учителі не сидять за партами, вони постійно активно рухаються. Аудиторія, в якій займаються учасники, інтерактивна та мультемедійна, на стінах висять багато прикладів, таблиць, малюнків. Як повідомив молодіжний незалежний студентський портал ЗНУ «Пороги», тренери розповідають і навчають, як можна мотивувати учнів на навчання, які вправи та ігри можна використовувати, щоб навчання було не тільки корисним, але й цікавим.

Фотогалерея: