Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / До студентів юридичного факультету завітали представники Академії поліції держуніверситету внутрішніх справ (місто Дніпро)

До студентів юридичного факультету завітали представники Академії поліції держуніверситету внутрішніх справ (місто Дніпро)

До студентів юридичного факультету завітали представники Академії поліції держуніверситету внутрішніх справ (місто Дніпро)
30.10.2019 13:37 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет освітній процес практика візит

На юридичному факультеті ЗНУ багато зусиль приділяють для формування практичних компетенцій майбутніх правників, а також – профорієнтаційній діяльності серед студентів. Зокрема, його співробітники при всебічній підтримці декана факультету Тетяни Коломоєць періодично організовують зустрічі студентів із представниками інших закладів вищої освіти, які готують фахівців юридичного профілю. 29 жовтня викладачі та студенти денної форми навчання рівнів вищої освіти «бакалавр» та «магістр» юридичного факультету мали нагоду поспілкуватися з представниками Академії поліції Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Команда співробітників і слухачів Академії поліції ДДУВС під керівництвом його директора Миколи Назаренка й заступника директора Андрія Рибалкіна детально ознайомили присутніх із правовими засадами застосування співробітниками Національної поліції фізичної сили, спеціальних засобів та вогнепальної зброї, звернули увагу на принципи, межі, алгоритми та інші стандарти відповідного застосування.

Використовуючи спеціальні засоби, юристи-практики продемонстрували безпосередні алгоритми їх застосування, поділилися власним професійним досвідом у відповідній галузі правозастосування. Студенти мали змогу отримати корисну для майбутньої діяльності інформацію, спостерігати за вмілими професійними діями співробітників Академії. Присутні отримати відповіді на запитання стосовно особливостей застосування окремих спеціальних засобів, фізичної сили та вогнепальної зброї відповідним спеціальним суб’єктом у різних життєвих ситуаціях, по відношенню до різних осіб, за різних умов, оформлення наслідків такого застосування тощо.

Наприкінці студенти винагородили гостей довгими вдячними оплесками. Своєю чергою, присутніх запросили на навчання до Академії поліції, а потім – до праці в лавах Національної поліції України.

Заступник директора Академії поліції Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Андрій Рибалкін зазначив, що представники цього освітнього закладу вже не вперше приїздять до Запорізького національного університету: між Академією та юридичним факультетом існує тривала плідна взаємодія. На сьогодні в академії ДДУВС приблизно 10-15% слухачів мають дипломи випускників юридичного факультету ЗНУ.

Своєю чергою, декан юридичного факультету Тетяна Коломоєць подякувала гостям ЗНУ від імені всіх присутніх на заході. Вона висловила сподівання на подальшу співпрацю між закладами вищої освіти.

 


Фотогалерея:
https://www.facebook.com/pg/pressluzhbaZNU/photos/?tab=album&album_id=105723817535632

Таміла Тарасенко

 

Схожі новини