Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулася нарада заступників деканів із профорієнтаційної роботи

У ЗНУ відбулася нарада заступників деканів із профорієнтаційної роботи

У ЗНУ відбулася нарада заступників деканів із профорієнтаційної роботи
31.10.2019 17:13 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Університет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування День абітурієнта Школа лідерів учнівського самоврядування профорієнтаційна діяльність

Тридцять першого жовтня в Запорізькому національному університеті провели чергову нараду заступників деканів із профорієнтаційної роботи. На заході були присутні проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура, начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галина Микитів і представники всіх факультетів закладу вищої освіти. Під час зібрання йшлося про пріоритетні напрямки профорієнтаційної роботи, основні події наступного місяця, спрямовані на посилення співпраці зі школами, стратегічні завдання ЗВО в цьому виді діяльності тощо.

Зокрема, присутнім нагадали про Шкільну Лігу сміху, яка відбудеться 1 листопада о 16.00 в навчальному корпусі №2, в актовій залі. У ній візьмуть участь 4 запорізьких команди старшокласників й одна – із м. Дніпра. Усіх охочих запросили прийти на виступи учнів старших класів і підтримати їх.

Крім того, учасникам зібрання повідомили, що вже 30 листопада відбудеться перше виїзний тренінг із проведення ЗНО в м. Бердянську – успішний профорієнтаційний проєкт, що вже другий рік поспіль проходить у ЗНУ й дає змогу випускникам із різних населених пунктів Запорізької області вчасно оцінити рівень знань і зрозуміти, на які теми при підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання варто звернути особливу увагу.

У центрі уваги присутніх була участь ЗНУ в спеціалізованій виставці навчальних закладів та освітніх послуг «ЯРМАРОК ОСВІТИ - 2020», яка проходитиме 7-9 листопада в «Козак-палаці». Учасники наради обговорили технічні моменти презентації ЗВО, у якій будуть задіяні представники Запорізького національного університету, інженерного інституту й 4 коледжів (Економіко-правничого, Торгового, Запорізького металургійного й Запорізького гідроенергетичного).

Також йшлося про низку профорієнтаційних поїздок (у смт. Розівку 7 листопада, в м. Марганець 13 листопада), про участь у профорієнтаційних заходах на базі установ й організацій, під час яких можна презентувати заклад вищої освіти широкій аудиторії, тощо.

Окрему увагу звернули на те, що в ЗНУ триває масштабний проєкт «Школа лідерів учнівського самоврядування». Крім допомоги учням в розвитку їхніх лідерських якостей і навчання розробляти соціальні проєкти, це ще й гарний привід ознайомити майбутніх вступників із різними факультетами університету.

Ще одним цікавим і важливим нововведенням у профорієнтаційну роботу університету стало проведення масштабних екскурсій для учнів запорізьких шкіл. 28 жовтня до ЗНУ завітали близько 40 учнів 5-8 класів, для яких влаштували екскурсія студмістечком університету, зокрема його музеями, лабораторіями біологічного факультету, спортивними залами спортивно-оздоровчого корпусу тощо. Галина Микитів, розповідаючи про цей проєкт, відзначила, що школярам дуже сподобалося перебування в ЗНУ. Вона висловила сподівання, що в майбутньому всі факультети приєднаються до проведення таких екскурсій.

Також під час зібрання обговорили створення на сайті рубрики «Історія успіху випускників ЗНУ», розвиток Асоціації випускників, організацію челенджу з висадки дубків – нащадків славнозвісного Запорізького дуба у школах Запоріжжя командою студентів й школярів тощо.

Особливу увагу присутні на заході приділили організаційним моментам, пов’язаним із проведенням Дня абітурієнта, який відбудеться в ЗНУ 24 листопада й традиційно збере старшокласників та їхніх батьків і вчителів із міста й області.

На завершення засідання його учасникам нагадали, що наступна нарада заступників деканів із профорієнтаційної роботи запланована на 5 грудня.

 

Таміла Тарасенко

 

 

 

 

Схожі новини