Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет журналістики привітав батьків першокурсників у стінах ЗНУ

Факультет журналістики привітав батьків першокурсників у стінах ЗНУ

Факультет журналістики привітав батьків першокурсників у стінах ЗНУ
06.11.2019 08:47 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістики освітній процес зустріч із батьками першокурсників

Днями на факультеті журналістики ЗНУ відбулася вже традиційна щорічна зустріч з батьками першокурсників. Цього року адміністрації факультету вдалося зібрати понад сотню родин, які довірили навчання своїх дітей Запорізькому національному університету. Із присутніми на зборах спілкувалися декан факультету журналістики Віктор Костюк, заступниці декана з навчальної, виховної та наукової робіт Наталія Тяпкіна, Анастасія Кондрико, Вікторія Ковпак, а також куратори 5 академічних груп І курсу.

Відкрив збори декан Віктор Костюк, у своєму виступі окресливши особливості роботи факультету. Він зробив акцент на демократичності й готовності деканату до співпраці з батьками задля досягнення оптимального балансу між освітнім та виховним процесами.

Наталя Тяпкіна продемонструвала презентацію, слайди якої стосувалися графіку навчання у 2019-2020 рр., кредитно-модульної системи, практичного складника, можливостей вивчення іноземних мов тощо. Анастасія Кондрико, своєю чергою, ознайомила присутніх з напрямами діяльності студентської ради факультету та цілим переліком заходів, що відбулися упродовж перших двох місяців навчання: посвята у студенти, урочиста видача студентських квитків, колективний похід до театру, зустрічі з гостями та інші.

Вікторія Ковпак звернула увагу присутніх на пріоритети в науковій діяльності студента, анонсувавши можливості участі у конкурсах та тренінгах різних рівнів.

Після загальних зборів батьки та студенти мали можливість поспілкуватися з кураторами в окремих аудиторіях.

Варто відзначити, що, на думку викладачів факультету журналістики, такі заходи є досить ефективною формою діалогу між деканатом та батьками, адже закладають основи для майбутньої взаємодії.

 

Факультет журналістики

 

Схожі новини