Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ визначили фіналістів Закритого Чемпіонату КВН на Кубок ректора

У ЗНУ визначили фіналістів Закритого Чемпіонату КВН на Кубок ректора

02.03.2009 10:45 КВК

Не звично велика кількість команд боротиметься за Кубок ректора у фіналі Закритого Чемпіонату КВН ЗНУ. Це пояснюється тим, що університетські КВН-щики досягли доволі високого рівня і дуже складно обрати з них найкращих. Саме тому за результатами півфінальних ігор, які пройшли днями у Запорізькому національному за Кубок змагатимуться: «НАЙЯБЫРЬ» (факультет іноземної філології), «ЦСКА» (збірна факультетів журналістики, менеджменту, історичного та філологічного), «А че не так?» (факультет соціальної педагогіки та психології), «Баян» (історичний факультет), «Жуковського, 66» (фізичний факультет) та «Продам холодильник» (жіноча збірна факультетів соціології та управління, історичного, іноземної філології).

Щодо півфінальних змагань, то вони принесли глядачам як захоплення, так і розчарування. Та про все по порядку.
Півфінал було розбито на два конкурсні дні, у кожен з яких витупало по чотири команди. Темою гри стала відома фраза «Весна іде! Весні - дорогу». Схема ігор була звичною: привітання, розминка та домашнє завдання. Оцінювали вміння жартувати наших команд члени журі: голова – начальник відділу з виховної роботи Олексій Фурса, директор студентського центру культури Станіслав Довженко, художній керівник студентського центру культури Юлія Лотоцька, автор та гравець команди КВН «Містер Мускул» Михайло Шамрин, автор та гравець команди КВН «Сонечко» Микола Бут та керівник міської молодіжної організації «Союз молоді регіонів України», телеведучий Андрій Лобода.
Отже, день перший. На сцені зі своїм привітанням з’являється команда юридичного факультету «3х4(2)». На жаль, цього разу глядачі не побачили прикольних мініатюр про блондинок у виконанні юристів. Але непоганою була сценка «Романтичний вечір у кафе». Ще юристи із девізом: «А чим Олексій Фурса гірше за Леоніда Якубовича» провели для першого «Поле чудес». Як завжди запалювали публіку «НАЙЯБРІСТИ». По-перше, Квн-щики одразу ж вигнали зі сцени свій балет зі словами: «Менше шоу - більше гумору», таким чином відповівши на зауваження журі, яке вони отримали на минулій грі. По-друге, традиційно радував своїм талантом Сурен Маркарян, який виконав пісню про дешевий коньяк під назвою «Дві зірки». Далі було кілька надзвичайно вдалих мініатюр: «Що? Де? Коли?» та «Звичайний день з життя водія безкоштовного автобусу «Амстор».
Повеселили народ і «ЦСКА». Порадувала їхня «найтеатральніша» постановка «Лермонтов на окружній» та мініатюра «Гітлер йде до магазину».
Надзвичайного колориту команді додала нова дівчина Кристина, яка не тільки вражала глядачів своєю яскравою зовнішністю, а й акторською майстерністю.
«Баян» діяли в рамках свого звичного стилю і вже на початку виступу оголосили революцію. Дійство проходило під гаслом: «Да, здравствует Савицкий Союз»! Доволі веселими вийшли казки, які команда розповідала глядачам прямо зі сцени.
Розминка цього дня вийшла непоганою. Та більше за команд радували члени журі своїми дотепними запитаннями. Наприклад, Микола Бут поцікавився: «Чи правдою є те, що на факультеті фізичного виховання хто сильніший, той і декан?».
До конкурсу домашнього завдання усі команди підійшли оригінально. «3х4(2)» зробили ставку на новини та текстовий гумор. «ЦСКА» продемонстрували гарну пародію на працівників студентської поліклініки. «Баян» продемонстрували уривок з життя… білок! Щодо «НАЙЯБРЯ» то тут глядачів чекав несподіваний мікс акторської майстерності, серйозності та абсурдності, що в результаті і дало максимум гумору!
Другого дня першими на сцені з’явилися представники фізичного факультету «Жуковського, 66». Порадували аудиторію традиційним танцем «А-ля гіпноз» та веселили публіку від душі своїми захопливими мініатюрами. Найбільше запам’яталися «Випадок у банку», «Резиденція Бога» та «Випадок у сім’ї мафіозі».
За ними естафету перехопила збірна факультетів фізичного виховання та математичного «Новий рік». Найяскравішим у їхньому виступі як завжди став вихід на сцену двох уже популярних у нашому університеті маленьких дівчаток-близнючок. Хочеться сказати, що малечі вже давно час створити свою власну команду і не працювати на авторитет «Нового року».
Порадувала у привітанні і жіноча збірна, а особливо - учасниця Людмила, яка як завжди вражала своїми акторськими здібностями. Свій виступ дівчата провели під гаслом: «З вами ті, хто не їсть після шостої вечора, але п’є після роботи».
Як завжди по-театральному добрим був КВН від команди «А че не так?». Шикарними видалися мініатюри про пам’ятники Леніну та Глінки, а також «Чемпіонат миру з покеру».
На диво невдалою була цього дня розминка. Майже усі жарти команд заходили у повнішу тишу. Висновок один – необхідно тренуватися грати у розминку! Конкурс домашнього завдання трохи покращив враження від гри. Жіноча збірна вдалася до варіацій на тему «Жінки Пушкіна та Дантеса». У команді «Новий рік» весь час назрівав конфлікт і вони намагалися його смішно вирішити. «Жуковського, 66» під час виступи постійно «Перемикали каналі» і таким чином представили випадки з історії різних телеканалів. А представники факультету соціальної педагогіки та психології вразили своїм древ неруським радіо.
Отже, враження від півфінальних ігор у публіки залишилося подвійне. З одного боку, деякі команди справді порадували і розвеселили. З іншого, незрозумілою виявилася реакція інших на те, що у фіналі ми побачимо шість команд. З цього приводу хотілося б звернутися до цих КВН-щиків із проханням краще подумати над удосконаленням своєї гри, аніж над тим з якою кількістю команд їм необхідно буде змагатися. Адже для глядачів головною є не кількість, а якість. А на останок, подякуємо спонсорам Закритого Чемпіонату КВН на кубок ректора ЗНУ – місцевій молодіжній організації «Союз молоді регіонів України» за їхню підтримку студентського КВНу.

Юлія ЧЕРНЕТА