Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ – активні учасники екологічної акції «Врятуємо Дніпро разом!»

Представники ЗНУ – активні учасники екологічної акції «Врятуємо Дніпро разом!»

Представники ЗНУ – активні учасники екологічної акції «Врятуємо Дніпро разом!»
06.11.2019 12:57 Все Головні новини Факультети Біологічний Інженерний інститут ЗНУ Факультет металургії Факультет будівництва та цивільної інженерії Факультет енергетики, електроніки та інформаційних технологій Факультет економіки та менеджменту Біологічний факультет інженерний інститут факультет металургії факультет енергетики електроніки та інформаційних технологій факультет економіки та менеджменту факультет будівництва та цивільної інженерії Запорізький металургійний коледж ЗНУ еколог

Другого листопада вже традиційно студенти й викладачі біологічного факультету ЗНУ, інженерного інституту Запорізького національного університету, а також студенти Запорізького металургійного коледжу нашого вишу (група М-18) взяли активну участь у екологічній акції «Врятуємо Дніпро разом!», яку ПАТ «Запоріжсталь» спільно з громадською спілкою «Зелений центр Метінвест» щорічно проводить у м. Запоріжжя. Метою проекту є очищення річки Дніпро, прибережної території, озеленення і відновлення живих ресурсів водойму, а також реалізація інших креативних ідей учасників руху. А почалося все у 2012 році, коли МК «Запоріжсталь» вперше надало організаційну й фінансову підтримку громадської екологічної ініціативи «Врятуємо Дніпро разом!».

За 7 років існування проєкту в ініціативі взяли участь близько 7000 представників громадських організацій та установ, а також просто небайдужі мешканці Запорізької області, готові внести свій внесок у поліпшення навколишнього середовища. За цей час із русла річки Дніпро й з її прибережної території прибрали понад 100 тон сміття; в річку випустили понад 140 тисяч риб (коропа, сазана, білого амура, товстолобика), встановили 7400 штучних нерестовищ, 30 плавучих гнізд для птахів і 30 годівниць для птахів, висадили на острові Хортиця 630 дерев!

Від інженерного інституту ЗНУ учасниками акції стали студенти факультету металургії Ігор Скоморохов, Ірина Поліщук, Дмитро Стуканов, Юрій Лук’яненко, Євгенія Юрченко, Дмитро Соколенко, Костянтин Палагутін, Марина Сидоренко, Віктор Сабіров, Микита Довгань.

Факультет енергетики, електроніки та інформаційних технологій представляли студенти Владислав Тупіков, Аліна Авксент’єва, Катерина Батюк, Артур Артеменко, Владислав Дорофєєв, Олег Степаненко, Олексій Новокшонов. Хлопці і дівчата прибирали листя й сміття на набережній території поблизу готелю «Reikartz».

Приємно зазначити, що разом зі студентами у екологічній ініціативі взяли участь і викладачі інженерного інституту ЗНУ професор Юрій Куріс, заступники деканів з виховної роботи доцент Тетяна Нестеренко й старший викладач Аліна Єрофєєва. Участь у акції «Врятуємо Дніпро разом!» взяли й наші випускники Влада Чепелєва (ФБЦІ), Дмитро Качан (ФМ) та інші.

Факультет економіки та менеджменту делегував до участі в акції Мілєну Сьомчину, Наталю Очкур, Олену Зарубєжнову, Данила Савченка, Ганну Соколову, Карину Цатурян, Дмитра Ляшенка й Єлизавету Мофу.

Участь в акції взяли також й студенти факультету будівництва та цивільної інженерії: Маргарита Товмасян, Вікторія Рибалка, Марія Кожухова, Олександр Лебедєв, Артем Тетерін, Карина Костерна й Маргарита Широкова.

Від біологічного факультету в екологічній акції взяли участь 6 студентів під керівництвом старшого викладача кафедри загальної та прикладної екології і зоології Андрія Домніча й заступника декана з виховної роботи, асистента кафедри садово-паркового господарства і генетики Вікторії Яранцевої. Це – Сергій Беліков, Едуард Коршняков, Наталя Мірошниченко, Анна Артеменко, Валерія Гайшенець й Марія Андрєєва.

Втомлені від старанної праці, але задоволені результатами своєї роботи, студенти разом з викладачами спостерігали за зарибленням річки Дніпро рослиноїдними видами риб, а потім з насолодою пили гарячий чай і куштували страви польової кухні.

Розуміючи важливість таких заходів, учасники ініціативи «Врятуємо Дніпро разом!» неодмінно візьмуть участь у ній і наступного року. Наші активісти дуже сподіваються, що з кожним роком все більше й більше небайдужої молоді братиме участь у цій екологічній ініціативі.

 


Фотогелерея:
https://www.facebook.com/pg/pressluzhbaZNU/photos/?tab=album&album_id=113574706750543

Інженерний інститут

 

 

 

Схожі новини