Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ американська професорка викладає розслідувальну журналістику

У ЗНУ американська професорка викладає розслідувальну журналістику

У ЗНУ американська професорка викладає розслідувальну журналістику
07.11.2019 14:12 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістики освітній процес міжнародна діяльність лекція візит

На факультеті журналістики стартував курс Investigative and Immersion Journalism  від американської професорки, журналістки і письменниці Черил Рід. Професор Рід є стипендіаткою програми імені Фулбрайта в Україні, завітала до ЗНУ з короткостроковим стажуванням в рамках Fulbright Specialist Program, що передбачає викладання інтенсивного курсу з розслідувальної журналістики англійською мовою.

На навчання були відібрані студенти різних курсів бакалаврату і магістратури факультету журналістики, які вільно володіють мовою, прагнуть отримати міжнародний досвід і поповнити своє портфоліо якісними англомовними матеріалами.

Студенти поділилися враженнями від перших занять.

Євгеній Бартащук, студент 1 курсу магістратури: «Журналістика – це мистецтво та неймовірно тяжка праця, головне завдання якої - донести об'єктивну інформацію. Коли я вперше познайомився з професоркою Рід, зрозумів, що вона неймовірний спеціаліст. Справжній митець та борець за справедливість. Слухаючи її історії, одразу розумієш, що вона професіонал. Коли я вперше почув про цей курс, то думав, що багато знаю про журналістську діяльність та що це буде чудова можливість підтягнути англійську. Але після першої ж лекції зрозумів, що мені треба ще дуже багато працювати, вивчати та досліджувати».

Ілля Рудков, студент 2 курсу: «Я хочу більше знати про розслідувальну журналістику і очікую, що цей курс допоможе мені отримати більше навичок для моєї майбутньої кар’єри. Хочу навчитися готувати журналістські розслідування англійською і перейняти досвід від американської викладачки».

Професор Рід працюватиме на факультеті журналістики до кінця листопада.

Довідка: Черил Рід  американська журналістка та письменниця. Здобула журналістську освіту в Школі журналістики Міссурі та Університеті Огайо. Працювала в Chicago Sun-Times, Dayton Daily News, Newport News Daily Press та Florida Today. Згодом почала працювати в Chicago Sun-Times як редакторка відділу літератури та сторінки редакції. У 1996 році отримала відзнаку “Голдсміт Прайз для журналістів-розслідувачів”. Відома за книжкою про життя черниць «Unveiled: The Hidden Lives of Nuns». У 2016-2017 роках викладала в Могилянській школі журналістики за програмою Fulbright U.S. Scholar.

 

Факультет журналістики

 

Схожі новини