Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Запорізькому національного університету відкриють тестовий доступ до бази даних Statista

У Запорізькому національного університету відкриють тестовий доступ до бази даних Statista

У Запорізькому національного університету відкриють тестовий доступ до бази даних Statista
07.11.2019 16:20 Все Головні новини Наукова бібліотека вебінар статистична база даних Statista

Запорізький національний університет як учасник консорціуму «ELibUkr. Електронна бібліотека України» має можливість спробувати тестовий доступ до бази даних Statista – світової бази наукової економічної інформації Дослідницького інституту «Statista» (Гамбург).

Statista – одна з найуспішніших у світі статистичних баз даних, платформа містить понад 1 млн статистичних даних з понад 80 000 тем з більш ніж 22 500 джерел (державні установи (міністерства, відомства, статистичні бюро тощо), міжнародні організації, журнали та публікації, інститути дослідження ринку, групи дослідження споживачів, наукові установи). Вміст платформи доступний чотирма мовами: німецькою, англійською, французькою та іспанською.
Statista надає можливість завантажувати, структурувати та використовувати інформацію в наукових роботах, дослідженнях, презентаціях.
Період доступу: 11 листопада – 10 грудня 2019 року.
Для знайомства з ресурсом Statista організується спеціальний вебінар для нашого університету. Вебінар призначений на 11 листопада, 14:00.
Для проведення вебінарів Statista використовує платформу GoToMeeting, за допомогою якої буде можливість підключитись і через комп‘ютер, і по телефону, якщо необхідно.
Вебінар проводить представник компанії Statista Artur Vainoris.
Навчальним заклади рекомендують збирати учасників в одній аудиторії, де є можливість вивести платформу на великий екран. Ведучий зможе надати доступ до свого екрану, щоб провести всіх учасників по платформі.
Наукова бібліотека запрошує на вебінар до зали електронних ресурсів (к. № 126, 2-й навчальний корпус).
Лінк для підключення в мережі університету: https://global.gotomeeting.com/join/401290853

Наукова бібліотека

Схожі новини