Стара версія
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Другого конкурсного дня за «Кубок першокурсника-2019» змагалися журфак, ФСУ та факультет фізвиховання

Другого конкурсного дня за «Кубок першокурсника-2019» змагалися команди трьох факультетів: журналістики, фізичного виховання, соціології та управління. Підтримати виступи конкурсантів до актової зали навчального корпусу № 2 завітали організатори заходу, яких представляла директор центру культури ЗНУ Юлія Янько, спонсори, групи підтримки та гості, у числі яких були заступник директора Департаменту спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради, начальник управління по роботі з молоддю та сім’єю Олексій Савицький, декани факультетів-учасників та викладачі.

Незмінний склад журі конкурсу представляли: Аліна Черкасова – заступник директора центру культури інженерного інституту ЗНУ, викладач Школи краси і гарних манер «Джульет», хореограф-постановник Miss Avrora, Mini Miss and Teen Ukraine, Miss&Mister University, Top model Z,Show Opium 5 тощо, Ірина Осіпчук – художній керівник центру культури ЗНУ, керівник хореографічної студії центру культури, Антон Осадчук – провідний фахівець центру культури ЗНУ, бренд-менеджер компанії «Peter Greven Physioderm» в Україні, комерційний директор компанії «Захист ЛТД», Наталя Пиріг – керівник вокальної студії «Кантилена» центру культури ЗНУ, лауреат всеукраїнських конкурсів артистів естради, а також Микита Налівкін – ведучий та редактор Запорізької Ліги Сміху, Студентської Ліги Сміху ЗНУ та Відкритої Запорізької Ліги КВК, резидент стендап-проекту «Каліфорнія», автор телевізійних проєктів.

Традиційно виступи конкурсантів оцінювали за кількома критеріями: відеовізитка, концертна програма, декорації, конкурс вболівальників. Окрім того, журі визначали номінації конкурсу: «Краща актриса», «Кращий актор» тощо. А ще під час заходу були розіграні призи – пакунки квасу «Ярило» від спонсорів, які дісталися найкмітливішим вболівальникам та командам факультетів.

Для демонстрації власних талантів і досягнень першокурсники факультету журналістики обрали близький для їхньої професії формат: на сцені проходила церемонія нагородження Премії «ТІФІ» саме на День журналіста. Отже святкова метушня, спір контент-мейкерів, зйомки, прямий ефір тощо створили уявлення про майбутню роботу. І все це перемежовувалося із шоу талантів юних представників факультету. Креативні та яскраві, як завжди, виступи не залишили байдужими ні глядачів, ні представників конкурсного журі, присутні відзначили неординарні виступи талановитих акторів, співаків і шоуменів, хореографічної групи «Royal Family», дуету «Стекло и время», музичного рок-колективу тощо. Їх зустріли бурхливими оваціями та гарними відгуками. Отже майбутні журналісти та шоумени довели, що вони вже цілком здатні здійснити постановку, спродюсувати подію, розрекламувати, відзняти й розповісти про неї, а також провести церемонію нагородження.

Не менш вдалим був і наступний виступ команди факультету фізичного виховання. Кохання, спорт і дух змагання пронизують усе життя цього напрочуд активного факультету, навіть коли студенти розважаються. Свій запал і драйв вони передали й публіці, яка оцінила талановитих акторів факультету під час «Party – 80»: виступи дівчат з фітнес-аеробіки, співаків-караоке, музичні та інші хореографічні здібності спортсменів ЗНУ. А головне – їхню згуртованість та дружбу, яка завжди допомагає у будь-якій ситуації, навіть якщо потрібно пригадати вчорашній день – і в цьому допоможуть друзі! Звичайно, журі відзначило «феєричне повернення колективу факультету фізичного виховання у родину», адже той вже кілька років не представляв своїх учасників на конкурсі.

Насамкінець вечора вдалим підсумком стала вибухова історія-містерія, яку представили першокурсники факультету соціології та управління. Як справжні філософи, вони взялися розмірковувати над сенсом життя й поведінкою людей, які найчастіше самі прагнуть заплутувати себе і своє оточення, - з позиції Мефістофеля. Отже, життя – базар, на якому кожен намагається «продати» себе подорожче. «Чи це так?» – розмірковували актори і актриси факультету, створюючи яскравий калейдоскоп подій, що охоплює людські душі. Талановитий твіст, хореографічні виступи груп та окремих танцюристів, пісні співачок кабаре та тлі історій щасливих сімей, у яких прихований «скелет у шафі». Саме ці заплутані історії і допоміг розкрити магічний піджак Мефістофеля, а також – очі тих, хто прагне обманювати й бути введеним в оману. Адже найбільша цінність була й залишається людська душа, яка може бути як джерелом добра, так і зла. Грандіозна драматургія, музичне й пісенне оформлення виступу ФСУ підтримали журі та публіка.

І насамкінець вечір завершили виступи команд підтримки, які представили свої кричалки, пісні, плакати, виступи груп черлідерок тощо. Цікаві, іскрометні, талановиті інсценізації команд цього вечора поставили складне завдання перед журі щодо вибору найкращих і найталановитіших колективів та акторів. Отже, інтрига зберігається. А нагородження переможців відбудеться під час гала-концерту «Кубку першокурсника-2019», який розпочнеться вже 13 листопада о 16.00.

Олена Хлистун