Стара версія
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Науковці ЗНУ – серед учасників Інформаційного тижня програми Erasmus+

Науковці ЗНУ – серед учасників Інформаційного тижня програми Erasmus+

12.11.2019 17:02 Все Головні новини Факультети Біологічний Біологічний факультет відділ міжнародних зв’язків міжнародна діяльність проєктна діяльність Інформаційний тиждень програми Erasmus+

Минулого тижня в Києві проходив Інформаційний тиждень програми Erasmus+. Запорізький національний університет активно бере участь в поданні заявок на цю грантову програму в різних її категоріях й успішно виграє їх. Саме тому виконуюча обов’язки начальника проектного відділу ЗНУ, доцент кафедри садово-паркового господарства та генетики Олена Бойка завітала Інформаційний тиждень програми Erasmus+ та цілий тиждень брала участь у різноманітних інформаційно-просвітницьких заходах.

За словами Олени Бойкої, під час інформаційного тижня вона отримала багато нової корисної інформації, що стосується цьогорічних аплікаційних форм. Крім того, спільно з начальником відділу міжнародних зв’язків ЗНУ Аліною Осаул вони налагодили контакти з представниками різних країн. Адже в цьому міжнародному заході брали участь представниками Австрії, Німеччини, Словацької Республіки, Республіки Польща, Пакистану тощо.

Олена Анатоліївна, розповідаючи про участь у цьому важливому заході, відзначила, що саме такі зустрічі з науковцями з інших ЗВО стають підґрунтям для подальшої успішної проєктної діяльності представників Запорізького національного університету.

Фотогалерея: