Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка біологічного факультету Яна Рильська посіла 3 місце на Всеукраїнському форумі «Дотик природи»

Студентка біологічного факультету Яна Рильська посіла 3 місце на Всеукраїнському форумі «Дотик природи»

Студентка біологічного факультету Яна Рильська посіла 3 місце на Всеукраїнському форумі «Дотик природи»
12.11.2019 16:44 Все Головні новини Факультети Біологічний Біологічний факультет наукова діяльність студентська наука Всеукраїнський біологічний форум учнівської та студентської молоді «Дотик природи» перемога

Днями на біологічному факультеті ЗНУ вітали чергову молоду науковцю, яка успішно представила рідний університет на престижному загальноукраїнському форумі. Студентка 2 курсу спеціальності «Біологія», освітньої програми «Біологія», член гуртка «Екологія» Запорізького центру науково-технічної творчості молоді «Грані» Яна Рильська посіла 3 місце в категорії «Енергозберігаючі технології» Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи».

Відповідно до Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів із дітьми та учнівською молоддю на 2019 рік (за основними напрямами позашкільної освіти), затвердженого наказом Міністерства від 21.11.2018 р. № 1292, у вересні - листопаді 2019 р. Національний екологонатуралістичний центр учнівської молоді спільно з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського», Національним університетом біоресурсів і природокористування України проводив Всеукраїнський біологічний форум учнівської та студентської молоді «Дотик природи».

Форум проходив у 2 етапи: І етап – відбірковий (заочний), що тривав у вересні - жовтні, ІІ етап – фінальний проходив із 05 до 07 листопада в м. Київ, у вигляді постерного захисту науково-дослідницьких проектів.

Варто відзначити, що до 2 етапу конкурсу пройшли 172 учасника, зокрема в секції «Енергозберігаючі технології», де представляла свою роботу переможець від ЗНУ Яна Рильська, за перемогу змагалися 13 учасників.

Журі високо оцінило науково-дослідницький проєкт нашої студентки, присвячений темі: «Візуальний побутовий активатор заощадливого ставлення до побутового споживання електричної енергії». Яна посіла 3 місце у своїй категорії форуму.

Колектив біологічного факультету вітає переможницю й зичить їй подальших успіхів у навчанні та на науковій ниві!

 

Більш дізнатися про проведення Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи» можна за покликанням: https://nenc.gov.ua/dotyk.html

 

Схожі новини