Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Студент юридичного факультету Тарас Мальченко здобув «золото» відкритого чемпіонату області міста Запоріжжя з тхеквондо

Студент юридичного факультету Тарас Мальченко здобув «золото» відкритого чемпіонату області міста Запоріжжя з тхеквондо

Студент юридичного факультету Тарас Мальченко здобув «золото» відкритого чемпіонату області міста Запоріжжя з тхеквондо
13.11.2019 09:46 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет спорт тхеквондо перемога

Днями в Запоріжжі проходив відкритий чемпіонат області та міста Запоріжжя з тхеквондо. У цьому турнірі взяли участь понад 300 спортсмені з різних областей України і навіть команда з міста Мінськ (Білорусія). Студент 3 курсу юридичного факультету ЗНУ Тарас Мальченко під час напруженої боротьби виграв 3 поєдинки і в результаті отримав золоту медаль чемпіонату.

Варто відзначити, що незабаром Тарас Мальченко візьме участь у Чемпіонаті Європі серед олімпійських вагових категорій у місті Дублін (Ірландія).

Нагадаємо, що цієї осені спортсмен уже здобув вагому перемогу міжнародного рівня. Із 27 по 30 вересня в польській столиці Варшаві проходив міжнародний рейтинговий турнір із олімпійського тхеквондо (ВТ), в якому Тарас отримав «золото». До речі, на турнірі змагалося понад 1000 спортсменів із усього світу. Наш студент провів три поєдинки, в котрих впевнено виграв у своїх супротивників, і здобув нагороду найвищого ґатунку.

Тарас Мальченко щиро дякує декану юридичного факультету ЗНУ Тетяні Коломоєць і всім викладачам, за те що підтримують в його спортивній кар‘єрі. Своєю чергою, колектив факультету вітає спортсмена, пишається його черговим досягненням і зичить юнаку нових перемог.

 

Схожі новини