Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ зустрілися з учнівською молоддю Розівки

Представники ЗНУ зустрілися з учнівською молоддю Розівки

Представники ЗНУ зустрілися з учнівською молоддю Розівки
13.11.2019 11:07 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування інженерний інститут Економіко-правничий коледж профорієнтаційна діяльність зустріч зі вступниками

Сьомого листопада представники Запорізького національного університету завітали на профорієнтаційну акцію, організовану фахівцями Більмацької районної філії Запорізького обласного центру. Метою зустрічі співробітників відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, інженерного інституту й Економіко-правничого коледжу ЗНУ з учнівською молоддю смт. Розівки (Запорізька область) була допомога майбутнім вступникам із вибором закладу вищої освіти і майбутнім фахом.

Учасники заходу прагнули сформувати в молоді реальний погляд на вибір фаху з урахуванням їх побажань, можливостей та потреб ринку праці.

Провідний фахівець відділу доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування ЗНУ Юлія Максимова розповіла учням 9-11 класів про перспективи навчання в ЗНУ, про освітні програми, спеціальності факультетів і коледжів та про цікаве й незабутнє навчання студентів. Крім того, вона звернула увагу молоді, що в університеті прагнуть допомогти майбутнім студентам підготуватись до успішного складання ЗНО й вступу на омріяну спеціальність. На базі ЗНУ діють підготовчі курси, до послуг старшокласників – чимала вибірка літератури із підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, в університеті вже традиційно проводяться пробні безкоштовні тренінги із ЗНО, під час яких молодь зможе ознайомитися з процедурою проходження основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання та визначити свій фактичний рівень знань, тощо.

Юлія Максимова запросила вступників завітати на День абітурієнта, який відбудеться в ЗНУ 24 листопада. Під час цього масштабного профорієнтаційного заходу всі охочі зможуть ознайомитися з матеріально-технічною базою ЗВО, отримати відповіді на актуальні для них запитання від адміністрації, викладачів і студентів університету.

Також перед аудиторією виступили Вікторія Світлична з інженерного інституту й Ольга Ковтун з Економіко-правничого коледжу. Вони запросили  учнівську молодь скористатися можливостями, які відкриває перед ними виш щодо підготовки до успішного проходження ЗНО й вступу на обрану спеціальність, а також – отримання якісної освіти європейського рівня. Крім того, учасники зустрічі отримали рекламну продукцію закладу вищої освіти, за допомогою якої змогли більше дізнатися про його факультети і коледжі.

 


 

Схожі новини