Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Учасники «Битви університетів» зустрілися на сцені інженерного інституту у змаганнях веселих і кмітливих

Учасники «Битви університетів» зустрілися на сцені інженерного інституту у змаганнях веселих і кмітливих

Учасники «Битви університетів» зустрілися на сцені інженерного інституту  у змаганнях веселих і кмітливих
13.11.2019 13:51 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний інститут «Битва університетів» КВК культурно-масова робота

Одинадцятого листопада студенти чотирьох університетів Запоріжжя зустрілися на сцені актової зали інженерного інституту, щоб довести, хто з них найвеселіший і найкмітливіший. У змаганнях гумористів взяли участь команди Запорізького національного університету й команда інженерного інституту ЗНУ, Національного університету «Запорізька політехніка» та Запорізького державного медичного університету.

До складу журі цього етапу «Битви університетів» увійшли фіналіст запорізької Ліги сміху, чемпіон Відкритої запорізької Ліги КВК, чемпіон Кубка ректора ЗНУ з КВК Євген Лебідь, молодіжний мер Запоріжжя Сергій Ільченко, редактор Відкритої Запорізької ліги КВК, Запорізької Ліги сміху, студентської Ліги сміху ЗНУ, начальник управління по роботі з сім'єю та молоддю Запорізької міськради Олексій Савицький, чемпіон Вищої ліги КВК 1997 року, член легендарної команди «Запоріжжя-Кривий Ріг транзит», художній керівник Відкритої Запорізької ліги КВК, засновник Запорізької Ліги сміху Ігор Литвиненко. А як саме проходила гра, висвітлювали міські телеканали Z і ТВ-5.

Спільний настрій команд, доброзичлива атмосфера залу сприяли гарному настрою як самих команд, так і компетентного журі та вболівальників, які були дуже об'єктивними й активними.

Команда медиків під кумедною назвою «Бак-Посев» із першого ж конкурсу, яким було «Привітання», завоювала симпатії глядачів. Хлопці жартували гостро, а головне, теми жартів стосувалися медичної та фармацевтичної тем, тобто були дуже органічними й невимушеними. Студенти медичного університету знали, про що жартують! Вони не пропустили жодної можливості здобути бали й в другому раунді – в «Розминці». І на такий же мажорній ноті увірвалися в музичний конкурс, набравши максимальну кількість балів.

Команда «Машинки» під назвою «Фіаско», яку відчайдушно підтримували вболівальники з різноманітними плакатами, виступала з вогником, була більш ніж драйвовою й доброзичливою.

У дівчат збірної ЗНУ знову не було хлопців, тому дівчата з команди «Нет парня!» дуже артистично жартували про любов, сімейні стосунки, словом, про те, що найбільше хвилює молодих дівчат. Але в останньому конкурсі до цієї команди все ж приєдналися два хлопця – Робінзон і П'ятниця.

Команда «Інженерка» виступала весело, енергійно. Красиві хлопці були артистичними, дуже рухливими, використовували всі свої акторські дані, всі можливості, щоб пожартувати. Але до місця в трійці призерів, на думку журі, трохи не дотягли.

Вітаємо команду Запорізького державного медичного університету з переконливою перемогою. Черговий етап «Битви університетів» в Запоріжжі минув. Відрадно було спостерігати, що вболівальники щиро, не шкодуючи своїх долонь, підтримували всі команди. Бажаємо всім учасникам майбутніх етапів студентських змагань творчості, оригінальних рішень для своїх виступів і, звичайно ж, удачі!

 


Фотогалерея:
https://www.facebook.com/pg/pressluzhbaZNU/photos/?tab=album&album_id=119596099481737

Інженерний інститут

 

Схожі новини