Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники групи CRH презентували в ЗНУ можливість стажування на сучасних підприємствах світу

Представники групи CRH презентували в ЗНУ можливість стажування на сучасних підприємствах світу

Представники групи CRH презентували в ЗНУ можливість стажування на сучасних підприємствах світу
13.11.2019 12:57 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Факультет металургії Факультет будівництва та цивільної інженерії Факультет енергетики, електроніки та інформаційних технологій Факультет економіки та менеджменту Інженерний інститут факультет енергетики електроніки та інформаційних технологій факультет будівництва та цивільної інженерії факультет металургії факультет економіки та менеджменту стажування зустріч із роботодавцями

Нещодавно до інженерного інституту Запорізького національного університету завітали представники групи CRH (Cement Roadstone Holding СіАрЕйч) менеджер з навчання та розвитку Ірина Дунаєвська, спеціаліст із рекрутингу та адаптації Анастасія Кухаренко, спеціаліст з міжнародних комунікацій Карина Левикіна, а також співробітник компанії Максим Слободяник. Організатором зустрічі зі студентами чотирьох факультетів інженерного інституту стала заступник декана з профорієнтаційної роботи факультету енергетики, електроніки та інформаційних технологій Аліна Ніконова.

Для міжнародної групи CRH, яка сьогодні входить до трійки найбільших виробників будматеріалів у світі й є лідером цементного ринку України, співпраця з молодими й талановитими фахівцями – один із пріоритетних напрямків кадрової політики. У зв’язку з цим щороку група впроваджує оплачувану програму стажування для кращих випускників і студентів закладів вищої освіти України. Обравши стажування в групі CRH, молоді фахівці отримують можливість не лише розвиватися й формуватися як професіонали в успішній міжнародній компанії, а й цілісно ознайомитися з процесом роботи заводів (програма стажування охоплює всі підрозділи підприємства), брати участь у творчих проєктах, а також в проєктах із корпоративної соціальної відповідальності.

Як зазначила Ірина Дунаєвська, пройти стажування на одному з найкращих у Європі заводі в Кам'янець-Подільському АТ «Подільський цемент» можуть студенти-інженери: механіки, електрики, технологи, спеціалісти з охорони праці, гірничні інженери, а також маркшейдери. Щоб стати учасником програми, студентам потрібно пройти конкурсний відбір у вигляді співбесіди й бути готовими до цікавих завдань і професійних викликів.

Програма стажування триває один рік і поділяється на таки етапи, як знайомство з менторами (тривалість 1-2 дня); вивчення бізнес-процесів, під час якого відбуваються тренінги з самоуправління й навичок презентації (2 місяця); робота на трьох цементних заводах у Кам’янице-Подільському, Миколаєві, Одесі (4 місяці); робота над проєктами, під час якої студенти стають учасниками тренінгів з управління проєктами й командної взаємодії (6 місяців); презентація проєктів (1 день); круглий стіл (1 день).

У зв’язку з тим, що найкращі стажисти мають можливість продовжити практику вже в інших країнах світу, вивчення під час стажування англійської мови є обов’язковим. До речі, захист також відбувається цією мовою.

Отже, якщо ви студент останнього курсу чи випускник, маєте профільну вищу освіту, знання й бажання вивчати англійську мову, наполегливість і захопленість своєю професією; здатні швидко навчатись і працювати в команді, тоді ви можете спробувати свої сили, ставши учасником програми.

Своїми враженнями про проходження стажування поділився колишній стажист, а зараз вже працівник компанії Максим Слободяник. Він розповів, що став учасником програми ще студентом і завдяки створеним компанією умовам, зміг з успіхом поєднати навчання з працею. Звернув увагу присутніх хлопець і на умови, які створює для стажистів підприємство: це й висока заробітна плата, оплачувана квартира тощо. Не менш важливим є і можливість брати участь у різноманітних конкурсах, таких як чемпіонаті з футболу, фотоконкурсах, днях компанії, майстер-класах тощо.

Щоб взяти участь у програмі необхідно заповнити заявку на сайті: http://crhukraine.com/career/students_and_graduates/form

 

Інженерний інститут

 

Схожі новини