Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У рамках тренінгів від «Нової пошти» студентів ЗНУ навчали основам успішних публічних виступів

У рамках тренінгів від «Нової пошти» студентів ЗНУ навчали основам успішних публічних виступів

У рамках тренінгів від «Нової пошти» студентів ЗНУ навчали основам успішних публічних виступів
14.11.2019 13:35 Все Головні новини Факультети Економічний Історичний Менеджменту Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Університет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування тренінг ТОВ «Нова пошта»

Меморандум про співпрацю між ЗНУ й ТОВ «Нова Пошта» передбачає реалізацію низки заходів, спрямованих на надання молоді реального шансу на особистий розвиток і старт кар’єри у рамках проєкту «КРУТО» (Кар’єра, Розвиток, Успіх, Талант й Освіта). Зокрема, ця співпраця передбачає 10-модульної тренінгової програми «КРУТО», розробленої провідними тренерами компанії. Кожна окрема тема передбачає формування певного комплексу знань і навичок, так званих «скілів», або набутих навичок в одній із галузей, що пов’язані із бізнесом та побудовою успішної кар’єри.

Студенти економічного факультету, факультету економіки та менеджменту інженерного інституту, історичного факультету та факультету менеджменту побажали взяти участь у запропонованих тренінгах і вже успішно послухали кілька модулей. Тренінги проходять за підтримки відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, а конкретно, провідного фахівця відділу Оксани Булавіної.

13 листопада студентська молодь зустрілася з представницею відділу тренінгового навчання «Нова пошта», випускницею факультетів журналістики й історичного ЗНУ Наталією Лихацькою. Пані Наталія присвятила свій тренінг темі «Опанування страху публічних виступів».

Як зазначила сама спікер, заняття було побудоване так, щоб слухачі максимально часу присвятили практичним вправам і спробували свої сили в дискусії. Також Наталія Лихацька поділилася зі студентами власним досвідом щодо виступу й надала низку порад, як зробити повідомлення чи доповідь максимально цікавими для аудиторії й ефективними.

Минулий тренінг для студентів ЗНУ був присвячений такій темі, як «Архітектор крутих презентацій». Тож до наступної середи  студенти мають підготувати завдання, використавши знання, отримані від представників «Нової пошти»: підготувати виступ, що супроводжувався б презентацією.

Самі учасники тренінгів оцінюють тренінги як цікаві й дуже корисні. Вони вдячні представникам ТОВ «Нова пошта» й співробітникам відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ за можливість розвитку «скілів», необхідних сучасній молоді для побудови успішної кар’єри.

 

Схожі новини

ERROR - select n.cached_info from cms8_news as n where n.lang='ukr' and n.news_id=49183 and cach_timestamp>1614302732
Unknown column 'n.news_id' in 'where clause'