Стара версія
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / У рамках «Соціологічної майстерні» представники ФСУ продовжують співпрацювати із запорізькими школами

14.11.2019 14:22 Все Головні новини Факультети Соціології та управління Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультет соціології та управління профорієнтаційна діяльність візит до школи співпраця зі школою проєкт «Соціологічна майстерня»

Чотирнадцятого листопада ФСУ завітав до ЗОШ № 41, з підготованою для тамтешніх школярів системою тренінгів. Тренінги відповідали віковим категоріям. Для учнів 11 класів членкині студентської ради ФСУ підготували інформацію стосовно теми «Як психологічно підготуватися до ЗНУ» (у рамках великого профорієнтаційного проекту «ЗНО без проблем»). Анастасія Міщенко й Анастасія Городецька ділилися власним досвідом та розповідали про психологічні прийоми, що можна застосовувати під час підготовки до екзаменів. У період постійної емоціональної напруги у випускному класі це допоможе зберегти свої нерви та пройти цей етап максимально продуктивно.

Учні 10 класу почули від заступниці декана з профорієнтаційної роботи Ольги Широбокової про «Стратегування кар’єри», адже у будь-якому віці важливо розуміти як втілити в життя задумане, особливо коли це стосується роду занять, що приносить тобі задоволення.

Дев’ятикласники ознайомилися з інформацією про комунікативні навички та спілкування в цілому. Керівниця освітньо-кар’єрного центру «SEED» Лілія Козак розповіла про схеми побудови відносин у різних сферах життя в своєму «Тренінгу спілкування».

За підтримки міського навчально-методичного кабінету, більш ніж 80 осіб не лише стали учасниками тренінгів, але й мали нагоду дізнатися більше про ФСУ та спеціальності, запропоновані там. Майбутні вступники продемонстрували максимальну зацікавленість в актуальних професіях, що можна буде опанувати після вивчення освітніх програм факультету.

Представники ЗНУ особливу подяку за співпрацю висловлюють Ользі Гунько та адміністрації  ЗОШ №41 за теплий прийом та чудову аудиторію. Вони сподіваються на продовження взаємодії.

Єлизавета Токмакова