Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет журналістики активно проводить профорієнтаційну роботу

Факультет журналістики активно проводить профорієнтаційну роботу

Факультет журналістики активно проводить профорієнтаційну роботу
14.11.2019 16:44 Все Головні новини Факультети Журналістики Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультет журналістики профорієнтація

Нещодавно з профорієнтаційною метою представники факультету журналістики Запорізького національного університету, а саме: заступник декана з профорієнтаційної роботи, доцент кафедри теорії комунікації, реклами та зв'язків із громадськістю Анна Баранецька та старший викладач кафедри теорії комунікації, реклами та зв'язків із громадськістю Наталія Лебідь відвідали Запорізький багатопрофільний ліцей "Перспектива". Під час зустрічі з учнями 10 та 11 класів викладачі розповідали про можливості вступників отримати додаткову допомогу у підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання, звернули особливу увагу школярів на змогу використання електронних ресурсів бібліотеки університету, працівники якої сформували добірку необхідної літератури для підвищення рівня знань.

Також викладачі запросили школярів до участі в традиційному щорічному заході факультету журналістики – Медіафестивалі, який цього року присвячений 15-річчю факультету і проходитиме під девізом "Я і моя школа". Викладачі факультету розповіли учням про нагоду познайомитися з університетом у цілому та перспективами майбутнього навчання в ньому 24 листопада під час Дня абітурієнта.

Крім того, вони подякували адміністрації школи за співпрацю та теплий прийом і висловили сподівання на плідну співпрацю та нові спільні звершення!

 

Факультет журналістики

 

 

 

Схожі новини