Стара версія
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / У Торговому коледжі ЗНУ організували фаховий тренінг для викладачів

У Торговому коледжі ЗНУ організували фаховий тренінг для викладачів

15.11.2019 08:37 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ Торговий коледж ЗНУ пісочна терапія тренінг

Нещодавно практичний психолог Торгового коледжу ЗНУ Марина Желтова провела тренінг із викладачами цього освітнього закладу на тему: «Знайомство з пісочною терапією». Практичний психолог ознайомила присутніх із різними напрямками арт-терапії та більш конкретно розповіла саме про пісочну терапію як ефективний метод вирішення психологічних проблем.

Пісочна терапія – це один із напрямків арт-терапії, який передбачає використання ресурсів піску, простору та фігур із метою здійснення психологічної допомоги клієнту. Основною метою тренінгового заняття було знайомство із зазначеним напрямком арт-терапії та здійснення емоційної й тілесної релаксації.

Практична частина тренінгу передбачала роботу з піском, а саме:

- виконання мотиваційних технік роботи з піском, що формують довіру й інтерес до матеріалу, налаштовуючи на ефективну роботу;

- пошук фігур у піску із закритими очима: ці вправи спрямовані на розвиток відчуття простору та дрібної моторики рук;

- техніку малювання піском двома руками одночасно задля  розвитку правої та лівої півкуль та відчуття балансу;

- конфліктологічні техніки, основна мета яких – виявити власний гнів/ роздратування та знайти з партнером компроміс, при цьому використовувати не слова, а лише пісок.

Робота на тренінгу виконувалась як індивідуально, так і в парах. Після завершення заняття викладачі виготовили «талісмани-обереги», в які помістили свої позитивні емоції та гарний настрій.

Торговий коледж ЗНУ