Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускниця ЗНУ Марія Помазан – виборола «золото» на Паралімпійських іграх

Випускниця ЗНУ Марія Помазан – виборола «золото» на Паралімпійських іграх

Випускниця ЗНУ Марія Помазан – виборола «золото» на Паралімпійських іграх
15.11.2019 10:08 Все Головні новини Факультети Історії та міжнародних відносин Спорт паралімпіада історичний факультет

У Дубаї на чемпіонаті світу з легкої атлетики серед спортсменів-паралімпійців здобула «золоту» нагороду одна з лідерок збірної України, чемпіонка Паралімпійських Ігор, випускниця історичного факультету ЗНУ Марія Помазан. У секторі штовхання ядра Марія впевнено виборола першість, показавши результат 12 м 94 см.

Варто відзначити, що торік у м. Бахмут на чемпіонаті України з легкої атлетики серед спортсменів паралімпійської категорії. Марія стала чемпіонкою України у секторі штовхання ядра, с результатом 12 м 86см, та виграла метання диска — 28 м 14 см. Крім того, спортсменка напередодні виборола «золото» зі штовхання ядра на чемпіонаті Європи з легкої атлетики для паралімпійців у Берлині (Німеччина). А ще, у 2012 році на паралімпіаді, як походила в Лондоні, Марія Помазан здобула «золото» за штовхання ядра та «срібло» за метання диску. А паралімпіада-2016, що проходила в Ріо-де-Жанейро, принесла їй ще одну срібну нагороду. У 2017 році спортсменка у складі національної паралімпійської збірної взяла участь у чемпіонаті світу з легкої атлетики для паралімпійців у Лондоні. У змаганнях зі штовхання ядра Марія додала до перемог українських спортсменів ще одну, виборовши золоту медаль.

Вітаємо Марію та її наставницю Тамару Едішерашвілі, з черговим золотим поповненням у медальній колекції. Це вже п’ята перемога цього тандему на чемпіонатах світу.


Фотогалерея:
https://www.facebook.com/pg/pressluzhbaZNU/photos/?tab=album&album_id=120634046044609

 

Схожі новини