Стара версія
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Студенти ФІФ зустрілися з американською письменницею Шеріл Рід

Студенти ФІФ зустрілися з американською письменницею Шеріл Рід

15.11.2019 12:58 Все Головні новини Факультети Іноземної філології

13 листопада магістранти другого року навчання освітньої програми «Мова і література (англійська)» факультету іноземної філології мали нагоду поспілкуватися з американською письменницею Шеріл Рід, яка наразі працює на факультеті журналістики у рамках програми ім. Фулбрайта.

Спілкування проходило у невимушеній атмосфері. Студенти, які щойно закінчили вивчення модулю з креативного письма, мали змогу поставити цікаві для них питання, пов'язані із творчим процесом та особливостями роботи письменника в США.

Проблеми, які студенти обговорили разом із Шеріл Рід, стосувалися творчого натхнення та формування звички писати щодня, шляхів подолання творчої кризи, специфіки організації художнього тексту та характеротворення, тем-табу тощо.

Ця зустріч була надзвичайно корисною, адже магістранти змогли на практиці перевірити набуті знання і ще раз усвідомити важливість розвитку власних творчих навичок та використання елементів креативного письма у практиці викладання іноземної мови.

Катерина Василина,

доцент факультету іноземної філології