Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для студентів факультету менеджменту представники всеукраїнської мережі супермаркетів «Сільпо» провели презентацію

Для студентів факультету менеджменту представники всеукраїнської мережі супермаркетів «Сільпо» провели презентацію

Для студентів факультету менеджменту представники всеукраїнської мережі супермаркетів «Сільпо» провели презентацію
15.11.2019 14:10 Все Головні новини Факультети Менеджменту Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультет менеджменту відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування презентація працевлаштування студентів мережа супермаркетів «Сільпо»

Чотирнадцятого листопада на факультет менеджменту Запорізького національного університету завітали майбутні роботодавці – представники всеукраїнської мережі супермаркетів «Сільпо»: директор з операційної діяльності Павло Бичков, рітейл-директор Східного регіону управління Олена Щербакова й директор з персоналу Східного регіону управління Ольга Ядчишина. Вони зустрілися зі студентами 1, 2 і 3 курсів, що вивчають менеджмент організацій, підприємництво, комерційну логістику, готельно-ресторанний бізнес й агробізнес. Для учасників зустрічі Павло Бичков провів презентацію «Складники ефективності в операційному циклі в ритейлі». Під час лекції спікер розповів про складники успіху для мережі супермаркетів «Сільпо», цінності компанії, проєкти, які вона реалізує, перспективи подальшого розвитку тощо.

Захід проходив за сприяння відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, зокрема його провідного фахівця Оксани Булавіної та кафедри підприємництва, менеджменту організацій та логістики факультету менеджменту в особі її завідувача, доцента Людмили Бухаріної.

На початку заходу Людмила Михайлівна представила аудиторії почесних гостей факультету й надала слово проректору з наукової роботи, професора Геннадію Васильчуку. Геннадій Миколайович привітав присутніх від імені ректора ЗНУ Миколи Фролова й наголосив на важливості дуальної освіти для сучасної молоді. Адже сьогодення вимагає, щоб студенти не лише отримували якісні сучасні знання й необхідні навички, але й вміли їх застосовувати на практиці й цим закладали підґрунтя для побудови успішної кар’єри. Проректор запевнив, що з боку ректорату будуть створені всі умови для студентів, які бажатимуть водночас отримувати вищу освіту й здобувати практичні навички.

Під час презентації «Складники ефективності в операційному циклі в ритейлі» Павло Бичков розповів, що мережа продовольчо-промислових супермаркетів «Сільпо» – частина «Fozzy Group» Це – один із провідних українських рітейлерів із більш ніж 500 торгівельними представництвами на всій території країни. Також ця мережа належить до Топ-500 компаній Центральної та Східної Європи.

Зокрема, він зупинився на логістиці як складнику успіху, адже кожну крамницю мережі намагаються зробити максимально комфортною для гостей – саме цим терміном, а не «покупцями» чи «клієнтами» називають співробітники компанії відвідувачів магазинів. Це прописано і у 8 головних цінностях мережі крамниць «Сільпо», серед яких – гостинність, експерименти, чесність і відкритість, співпраця, невпинні перевершення, турбота про співробітників, захист навколишнього середовища й уміння веселитися («фан»).

Крім того, Павло Олександрович розповів про різнопланові проєкти, які успішно реалізуються в мережі «Сільпо», про структуру управління в компанії, поділився перспективами її подальшого розвитку й зосередив увагу присутніх на секретах ефективності в операційному циклі в ритейлі. Студенти отримали вичерпні відповіді на всі запитання, які у них виникли під час презентації. Присутніх також зацікавили перспективи, які відкриваються перед тими, хто вирішив пов’язати свою кар’єру з цією мережею супермаркетів.

Своєю чергою, організатори заходу подякували майбутнім роботодавцям – гостям університету – і висловили сподівання, що захід був цікавим і корисним для всіх його учасників.


Фотогалерея:
https://www.facebook.com/pg/pressluzhbaZNU/photos/?tab=album&album_id=120721136035900

 

Таміла Тарасенко

 

Схожі новини