Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Професор ЗНУ Володимир Мільчев поділився враженнями від функціонування наукової бібліотеки в Аньхойському педагогічному університеті (Китай)

Професор ЗНУ Володимир Мільчев поділився враженнями від функціонування наукової бібліотеки в Аньхойському педагогічному університеті (Китай)

Професор ЗНУ Володимир Мільчев поділився враженнями від функціонування наукової бібліотеки в Аньхойському педагогічному університеті (Китай)
19.11.2019 10:50 Все Головні новини Факультети Історії та міжнародних відносин Історичний факультет міжнародна діяльність академічна мобільність українсько-китайський вектор співробітництва співпраця з Аньхойським педагогічним університетом

Декан історичного факультету, д.і.н., професор Володимир Мільчев, який на сьогодні перебуває в Аньхойському педагогічному університеті (м. Уху, провінція Аньхой, КНР), продовжує ділитися своїми враженнями від знайомства з організацією навчального та наукового процесу в закладі вищої освіти – партнері ЗНУ.

Цього разу в центрі його уваги опинилася робота Наукової бібліотеки Аньхойського педагогічного університету(АПУ). Це було викликано потребою детальніше розібрати механізми функціонування цього підрозділу, зрозуміти, яким чином можна буде впровадити в її структуру електронний депозитарій джерел та наукової літератури, який має допомогти студентам та викладачам АПУ отримувати нові знання про географію, історію, культуру Східної Європи та України.

Ось що розповідає з цього приводу Володимир Іванович:

«Бібліотека АПУ є однією з найбільш організованих інституцій подібного масштабу, в яких мені довелося побувати. Вона розміщена в модерновій будівлі, оснащена комп’ютеризованими системами обліку відвідувань, пошуку та роботи із фондами. Як і в Науковій бібліотеці ЗНУ, перепусткою до неї є студентський квиток, який водночас слугує читацьким. Достатньо піднести його до пристрою, подібного до великого планшету, встановленого на вході, для фіксації не тільки відвідування, але й можливості перевірити стан попередньо замовлених книжок, історію читацького абонементу і т.д. Три поверхи бібліотеки містять не тільки великі читацькі зали, але й зони відпочинку – кафетерії, зимовий сад, численні тахти та крісла, на яких можна зручно відпочити. Абсолютна більшість самих популярних підручників, збірок наукових журналів та монографій знаходяться у відкритому доступі. Читацької свідомість студентства на дуже високому рівні! Окрім традиційних паперових версій літератури, частина її представлена в електронному вигляді. Доступ до неї можна отримати з обладнаних ПК робочих місць. Одним словом, було б бажання отримувати нові знання!».

Наостанок професор Володимир Мільчев висловив впевненість у тому, що й без того високий рівень організації бібліотечної справи у АПУ ще більше виграє внаслідок плідного співробітництва із запорізькими науковцями, а читачі збагатять свої ґрунтовні знання в багатьох галузях гуманітарних наук.

 


Фотогалерея:
https://www.facebook.com/pg/pressluzhbaZNU/photos/?tab=album&album_id=123045202470160

Схожі новини