Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ректор Микола Фролов зустрівся з представниками Економіко-правничого коледжу

Ректор Микола Фролов зустрівся з представниками Економіко-правничого коледжу

Ректор Микола Фролов зустрівся з представниками Економіко-правничого коледжу
19.11.2019 11:52 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж освітній процес зустріч із ректором

Днями в Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбулася традиційна зустріч із ректором Миколою Фроловим. Нагадаємо, що у виші восени щороку відбуваються зустрічі ректора з трудовим колективом усіх факультетів і коледжів. Цього року Микола Олександрович завітав до ЕПК напередодні Міжнародного дня студента. Тому спочатку ректор побував на відкритті відремонтованої аудиторії для студентської ради коледжу, де привітав студентство зі святом. Студенти могли поспілкуватися з Миколою Олександровичем та поставити питання, які їх турбують.

Далі в аудиторії освітньо-кар’єрного центру відбулася зустріч з колективом ЕПК – його директором Оленою Грибановою, її заступниками й викладачами. На початку зустрічі ректор Микола Олександрович наголосив на важливості таких заходів: адже саме спілкування з викладачами дозволяє керівництву визначитись із першочерговими задачами, які потребують вирішення, дізнатися, що хвилює представників університету.

Микола Олександрович нагадав про історію розвитку університету, зазначив, що на факультетах університету навчається близько 17 тисяч студентів. Він також розповів про успішну реалізацію запланованих робіт, зокрема, цього року в університеті було відкрито 20 сучасних мультимедійних аудиторій. Наступного року також планується відкрити 20 таких аудиторій.

Після завершення його виступу відбувся діалог із присутніми, під час якого всі охочі могли поставити питання до ректора. Одне з питань, які турбували викладачів та адміністрацію коледжу, – це можливість продовження навчання випускниками коледжу на 3 курсі університету.

Викладачі фізичного виховання поцікавилися, чи будуть у ЗНУ створені літні спортивні майданчиків для занять із фізкультурою? Не могли не згадати й про ЗНО, зокрема, філологів коледжу турбує питання: чи не можливо на базі коледжу відкрити спеціалізовану аудиторію по підготовці до ЗНО?

Микола Олександрович дав відповіді на всі запитання, запевнив, що візьме їх до уваги й попросив надати пропозиції по вирішенню питань. Наприкінці заходу Микола Олександрович подякував присутнім за відверту й інформативну розмову й побажав їм успіхів і плідної роботи на благо коледжу та Запорізького національного університету.

 

Економіко-правничий коледж

 

Схожі новини