Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ректор ЗНУ Микола Фролов зустрівся з викладачами Запорізького гідроенергетичного коледжу

Ректор ЗНУ Микола Фролов зустрівся з викладачами Запорізького гідроенергетичного коледжу

Ректор ЗНУ Микола Фролов зустрівся з викладачами Запорізького гідроенергетичного коледжу
20.11.2019 16:43 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Коледжі та філії Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ Запорізький гідроенергетичний коледж зустріч із ректором ЗНУ освітній процес

У Запорізькому національному університеті існує гарна традиція, започаткована 7 років тому ректором Миколою Фроловим: щоосені він зустрічається з трудовими колективами й студентством усіх факультетів і коледжів ЗНУ. 19 листопада така зустріч вперше відбулася в Запорізькому гідроенергетичному коледжі, який став відокремленим структурним підрозділом ЗНУ з 1 січні цього року.

Під час заходу Микола Олександрович, зокрема, наголосив, що цінує такі заходи за можливість відвертого спілкування й наявність зворотного зв’язку. Підкреслив, що в липні юридично завершилася процедура приєднання Запорізької державної інженерної академії й її коледжів до ЗНУ, тому тепер можлива більш плідна й конструктивна співпраця.

У своїй промові ректор підіймав такі важливі для життєдіяльності коледжу питання, як зміна ситуації на українському ринку праці, де останнім часом спостерігається тенденція зростання попиту на фахівців з дипломом молодшого спеціаліста і, у зв’язку з цим, запропонував розглянути можливість ліцензування нових перспективних спеціальностей. Не залишив ректор поза увагою й прийняття закону «Про фахову передвищу освіту», розвиток нової української школи, ліцензування робочих професій на базі коледжу.

Микола Олександрович також відзначив, що одним із найважливіших напрямків роботи навчального закладу є профорієнтація. Крім цього, він підкреслив необхідність постійно тримати руку на пульсі й щотижня корегувати план підготовки до вступної кампанії 2020.

Трудовому й студентському колективу було цікаво почути, що у кошторисі ЗНУ на 2020 рік планується передбачити можливість фінансової допомоги коледжам для вирішення нагальних питань (покращення матеріально-технічної бази, термінові ремонти тощо).

Микола Олександрович запропонував задавати питання й взагалі був налаштований на відверте спілкування. Наприкінці ректор зробив висновок, що виходячи з настроїв колективу, усі задоволені об’єднанням навчальних закладів. Також Микола Фролов побажав колективу ЗГЕК ЗНУ успіхів і запевнив, що такі зустрічі стануть регулярними.

 

Запорізький гідроенергетичний коледж

 

Схожі новини