Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У рамках співпраці з ТОВ «Нова пошта» в ЗНУ пройшов черговий тренінг

У рамках співпраці з ТОВ «Нова пошта» в ЗНУ пройшов черговий тренінг

У рамках співпраці з ТОВ «Нова пошта» в ЗНУ пройшов черговий тренінг
22.11.2019 14:13 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Університет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування ТОВ «Нова пошта» дуальна освіта тренінг

У рамках виконання Меморандуму про співпрацю між ЗНУ й ТОВ «Нова Пошта» у виші триває низка заходів, спрямованих на надання молоді реального шансу на особистий розвиток і старт кар’єри у рамках проєкту «КРУТО» (Кар’єра, Розвиток, Успіх, Талант й Освіта). Зокрема, в ЗНУ щосереди проходить черговий тренінг із 10-модульної програми «КРУТО». Її організатори й тренери – представники ТОВ «Нова пошта».

Тренінги побудовані так, аби кожен із них сприяв формуванню певного комплексу знань і навичок, так званих «скілів», або набутих навичок в одній із галузей, що пов’язані із бізнесом та побудовою успішної кар’єри. Ці можливості неабияк зацікавили студентів університету, а самі тренінги користуються чималою популярністю серед представників різних факультетів.

Студенти економічного факультету, факультету економіки та менеджменту інженерного інституту, історичного факультету та факультету менеджменту  на сьогодні вже успішно прослухали кілька модулів і виконали відповідні практичні вправи на закріплення отриманого матеріалу. Тренінги проходять за підтримки відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування в особі провідного фахівця цього підрозділу Оксани Булавіної.

20 листопада представники ЗНУ завітали на черговий тренінг від представниці відділу тренінгового навчання «Нова пошта», випускниці факультетів журналістики й історичного ЗНУ Наталії Лихацької. Варто відзначити, що це вже їхня друга зустріч із пані Наталею. Минулої середи студенти прослухали її тренінг: «Опанування страху публічних виступів».

Цього ж разу студенти мали продемонструвати свої презентації, підготовлені вдома. При цьому їм потрібно було використати навички й завдання, отримані під час занять із тренерами ТОВ «Нова пошта».

У рамках заняття «Чи крутий ти спікер?» учасники мали продемонструвати презентації, підготовлені вдома. Теми виступів доповідачі обирали на власний смак, тож продемонстрували при цьому неабияку креативність і різноплановість інтересів. Під час їхніх презентацій йшлося про те, як ефективно проводити дебати, як досягти успіху, як все встигати і навіть про те, як готувати їстівних медуз?

Крім того, усім присутнім на заході роздали анкети, заповнюючи які, учасники тренінгу мали оцінити виступи інших. Це й надало зворотній зв’язкою тим, хто виступав, і дозволило всім іншим покращити скіл з аналізу й оцінювання виступів.

Учасники тренінгу відзначили його корисність і цікавість й подякували тренеру Наталії Лихацькій та його організаторам.

 

Схожі новини