Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Науковців ЗНУ запрошують на серію вебінарів «Ресурси Web of Science Group для наукової діяльності та її оцінки»

Науковців ЗНУ запрошують на серію вебінарів «Ресурси Web of Science Group для наукової діяльності та її оцінки»

Науковців ЗНУ запрошують на серію вебінарів «Ресурси Web of Science Group для наукової діяльності та її оцінки»
22.11.2019 15:39 Все Головні новини Наукова бібліотека вебінар платформа Web of Science

Компанія Clarivate Analytics в Україні в рамках підтримки університетів, що мають доступ до платформи Web of Science, запрошує взяти участь у серії  вебінарів «Ресурси Web of Science Group для наукової діяльності та її оцінки».

Необхідна попередня реєстрація, на вказану електронну пошту надійде запрошення з лінком, за яким необхідно перейти за 5-10 хвилиy до початку, завантажиться програма WEBEX, розблокувати вікна, що спливають, налаштувати звук. Операційна система повинна бути вище ХР. Відповіді на запитання, залишені під час реєстрації, буде надано протягом відповідного вебінару.

Доповідач: Ірина Тихонкова, фахівець з аналітичних ресурсів компанії Clarivate Analytics.

26 листопада, вівторок, 16:15

Тема: Пошук та аналіз наукової літератури на платформі Web of Science

Тези: Бази даних на платформі Web of Science. Принцип відбору та індексації матеріалів. Алгоритм пошуку літератури за темою досліджень. Використання операторів пошуку, символів скорочення та заміни, панелі уточнення результатів. Визначення лідерів галузі, корових видань, безкоштовних та відкритого доступу, якими грантами підтримувалися дослідження. Аналіз та збереження отриманих даних Можливості EndNote on-line для створення колекції статей вченого.

Реєстрація: http://bit.ly/2oJyhKv

 

27 листопада, середа, 16:15

Тема: Публікаційна стратегія науковця

Тези: Типи публікацій. Світ наукових журналів. Показники якісного наукового видання: технічні та наукові. Публікаційний процес. Підбір видання для публікації. Бізнес моделі видань або де друкуватися безкоштовно. Оформлення публікації за форматом обраного видання. Маркери хижацьких видань та перевірка індексації видання у Web of Science. Оновлений Master Journal List та його можливості. Авторські профілі Publons|ResearcherID, ORCID, ResearchGate: можливості, створення, використання

Реєстрація: http://bit.ly/2PKSmuW

28 листопада, четвер, 16:15

Тема: Наукова діяльність установи

Тези: Пошук та аналіз публікацій установи на платформі Web of Science. Основні наукометричні показники. Порівняння ефективності співпраці за допомогою InCites. Складнощі що виникають при пошуку здобутків установи, причини та наслідки. Підготовка матеріалів для створення та корегування поєднаного профілю установи Organization-enhanced profile. Критерії, за якими обрали кращих українських вчених за даними пошукової платформи Web of Science (церемонія нагородження «Лідер науки України 2019. Web of Science Award» відбулася 8 листопада 2019 р., Київ).

Реєстрація: http://bit.ly/325ptw4

Детальний розклад трьох серій вебінарів 18-28 листопада 2019 р. sз кількома повторами російською мовою за покликанням: https://clarivate.ru/webinars

 Передбачено сертифікати для учасників заходів.

Запрошуємо до наукової бібліотеки Запорізького національного університету на перегляд вебінарів (навчальний корпус № 2, кімн. 126, зала електронних ресурсів).

 

Наукова бібліотека

 

Схожі новини