Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ провели тренінги для старшокласників із Марганцю

Представники ЗНУ провели тренінги для старшокласників із Марганцю

26.11.2019 09:10 Все Головні новини Факультети Журналістики Соціальної педагогіки та психології Соціології та управління Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультет соціології та управління профорієнтаційна діяльність візит тренінг

Представники ЗНУ завітали до міста Марганець (Запорізька область) із різноманітними лекціями та тренінгами для тамтешніх школярів. Більш ніж 100 слухачів мали змогу почути нову корисну інформацію від наших спікерів. Захід організували фахівці відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування під керівництвом начальника відділу Галини Микитів.

Представниця факультету соціальної педагогіки та психології, кандидатка психологічних наук Наталія Мосол розповідала про «Психологічну підготовку до ЗНО». Одинадцятикласникам особливо важливо знати про тонкощі задля запобігання проблем при підготовці до зовнішнього незалежного  оцінювання.

Робота ніколи не буде ефективною без правильного розподілу часу. Тому, щоб не гаяти його дарма, кандидатка філософських наук Тетяна Бірюкова поділилася секретами планування в тренінгу «Тайм-менеджмент – як запорука успіху».

Медіаграмотність і медіаосвіта є трендом сучасного суспільства знань, особливо учнівства та студентства, тож вміння виявляти в медіатексті фото-, аудіо- та відеофейки, стереотипи, навички безпечного користування соцмережами є важливими компетентостями сучасної молоді, і школярі, присутні на тренінгу "Маніпуляціям з екрану.net, або як правильно читати медіатекст" (за модераторством проф. кафедри теорії комунікації, реклами і зв"язків із громадськістю факультету журналістики Вікторії Ковпак), продемонстрували свою зацікавленість окресленими питаннями й участю у запропонованих вправах, і цікавими коментарями.

Більшість людей женеться за успішною кар’єрою, але не всі знають як грамотно її побудувати. Тренінг кандидатки філософських наук Ольги Широбокової «Стратегування кар’єри» внесе ясність у плани, як це зробити.

Але на тренінгах зустріч не закінчилася. Важливою частиною зустрічі стало укладання договору про співпрацю. Факультет соціології та управління дякує представникам Марганцю за бажання до взаємодії та відкритість до нового. Сподіваємося на подальшу плідну роботу!

Єлизавета Токмакова