Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ розповіли випускникам смт. Веселе, як підготуватися до складання зовнішнього незалежного оцінювання

Представники ЗНУ розповіли випускникам смт. Веселе, як підготуватися до складання зовнішнього незалежного оцінювання

Представники ЗНУ розповіли випускникам смт. Веселе, як підготуватися до складання зовнішнього незалежного оцінювання
26.11.2019 14:24 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Коледжі та філії Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ Запорізький металургійний коледж ЗНУ Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування інженерний інститут Запорізький металургійний коледж Запорізький гідроенергетичний коледж профорієнтаційна діяльність зустріч зі старшокласниками

Днями представники Запорізького національного університету завітали на профорієнтаційну акцію «Випускник – 2020 року», організовану фахівцями Веселівської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості й Запорізького обласного центру зайнятості. Метою зустрічі співробітників відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, інженерного інституту, Запорізького металургійного коледжу ЗНУ та Запорізького гідроенергетичного коледжу ЗНУ з учнівською молоддю смт. Веселе (Запорізька область) на базі Веселівської багатопрофільної гімназії була допомога майбутнім вступникам із вибором закладу вищої освіти і майбутнім фахом.

Під час зустрічі провідний фахівець відділу доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування ЗНУ Юлія Максимова розповіла учням 9-11 класів про перспективи навчання в ЗНУ, про освітні програми, спеціальності факультетів і коледжів та про цікаве й незабутнє навчання студентів. Крім того, вона звернула увагу молоді, що в університеті прагнуть допомогти майбутнім студентам підготуватись до успішного складання ЗНО й вступу на омріяну спеціальність. На базі ЗНУ діють підготовчі курси, зокрема з 2 грудня починається реєстрація на інтенсивні 4-місячні курси з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. До послуг старшокласників – чимала вибірка літератури із підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, в університеті вже традиційно проводяться пробні безкоштовні тренінги із ЗНО, під час яких молодь зможе ознайомитися з процедурою проходження основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання та визначити свій фактичний рівень знань, тощо.

Також перед аудиторією виступили представники інженерного інституту  й Запорізького металургійного коледжу ЗНУ та Запорізького гідроенергетичного коледжу ЗНУ. Вони запросили  учнівську молодь скористатися можливостями, які відкриває перед ними виш щодо підготовки до успішного проходження ЗНО й вступу на обрану спеціальність, а також – отримання якісної освіти європейського рівня. Крім того, учасники зустрічі отримали рекламну продукцію закладу вищої освіти, за допомогою якої змогли більше дізнатися про його факультети і коледжі.

 

 

 

 

Схожі новини