Стара версія
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного факультету порівняли роботу поліції в різних країнах

Студенти юридичного факультету порівняли роботу поліції в різних країнах

27.11.2019 14:28 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет студентська наука засідання круглого столу

Цього тижня на юридичному факультеті ЗНУ відбулося засідання круглого столу, ініційований міжнародним сектором студентської ради факультету. Темою заходу обрали: «Порівняння роботи поліції в різних країнах».

Під час заходу студенти різних курсів презентували доповіді, у яких висвітлили різні аспекти даної теми, й обговорили їх із присутніми.

Як зазначає голова міжнародного сектору студентської ради факультету Марія Ситнікова, тема, обрана для засідання круглого столу, актуальна й цікава для усієї юридичної спільноти. Для того, щоб аналізувати та вдосконалювати дієвість та ефективність правоохоронних органів в Україні, необхідно вивчити міжнародний досвід.

На думку організаторів, такі заходи дозволяють розвивати логічне, аналітичне та критичне мислення, якими має володіти кожна людина, й які дуже важливі для юриста.

Юридичний факультет