Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ розпочалися щорічні змагання з міні-футболу на Кубок імені В’ячеслава Толока

28.11.2019 13:11 Все Головні новини Спортивно-оздоровчий комплекс ЗНУ Кубок Толока з міні-футболу

Двадцять шостого листопада на базі спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ розпочалися традиційні щорічні ігри з міні-футболу, присвячені пам’яті колишнього ректора університету, професора В’ячеслава Толока. Уперше цей обласний турнір проходив на вищому рівні, адже у ньому взяли участь шість команд регіональних закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації: «Надія-ЗНУ», інженерного інституту ЗНУ, Класичного приватного університету, Запорізького державного медичного університету, Національного університету «Запорізька політехніка» і Таврійського державного агротехнологічного університету.

Головним суддею змагань став арбітр національної категорії, тренер команди «Надія-ЗНУ» Юрій Арестенко. На полі йому допомагали представники суддівської колегії заходу – другий тренер університетської збірної Олександр Гусев, а також арбітри Запорізької міської федерації футболу В’ячеслав Волков та Андрій Мосейчук.

Під час урочистого відкриття заходу учасників турніру та гостей вітали з цією визначною подією спортивного життя міста представники адміністрації університету і спортивно-оздоровчого комплексу: проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура, головний суддя змагань Юрій Арестенко, директор СОК ЗНУ Михайло Протас та його заступник Олександр Петренко.

Від імені ректорату до присутніх у залі звернувся проректор Олександр Гура, який підкреслив, що ЗНУ високо тримає спортивну планку, адже тут не тільки усіляко підтримується й розвивається професійний спорт, а й приділяють увагу розвитку спортивних змагань для аматорів, популяризується серед молоді здоровий спосіб життя, а також зберігаються найкращі багаторічні університетські традиції. Однією з таких добрих традицій є щорічний турнір із міні-футболу на Кубок ім. В’ячеслава Толока. Про графік змагань та умови проведення турніру поінформував учасників Юрій Арестенко. Також усі керівники побажали цікавої гри та перемоги найсильнішій і найдостойнішій з команд.

Цього дня команди продемонстрували завзяту і злагоджену гру, під час якої виявили свій досвід та професіоналізм. Гравців активно підтримували з трибуни й вболівальники. У першому матчі зійшлися команди «Надія – ЗНУ» і ТДАТУ. Від початку першого тайму активно атакували супротивника футболісти ЗНУ й буквально на перших хвилинах забили кілька голів поспіль. Поступово ініціативу на полі спробували перехопити й гості. Отже, гравці цього дня демонстрували завзяту боротьбу й прагнення до перемоги. Проте запорізькі спортсмени, як завжди, завершили цю зустріч на свою користь із великим відривом: 10:6.

Під час наступної зустрічі за перемогу в першому відбірковому турі змагалися представники ЗДМУ та Інжнерного інституту ЗНУ. Збірна «медиків» провела кілька тривалих атак, демонструючи свою обороноздатність і спритність. На жаль, цей матч завершився не на користь наших представників – із результатом: 12:2.

Надалі, згідно графіку змагань, у наступні кілька тижнів (по вівторках) на базі СОК ЗНУ відбудуться відбіркові матчі між командами. Півфінальні ігри, змагання за 3 місце та фінал Кубка пройдуть 17 грудня.

Олена Хлистун