Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного факультету долучилися до Обласного конкурсу соціальної реклами «Тобі обирати»

Студенти юридичного факультету долучилися до Обласного конкурсу соціальної реклами «Тобі обирати»

Студенти юридичного факультету долучилися до Обласного конкурсу соціальної реклами «Тобі обирати»
29.11.2019 15:14 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет конкурс суспільна діяльність

Двадцять восьмого листопада в Запорізькому обласному центрі молоді відбулось підбиття підсумків Обласного конкурсу соціальної реклами «Тобі обирати» в рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене», у якому взяли участь студентки 4 курсу юридичного факультету Дарина Куліченко та Аліна Афанасьєва.

Вони представили роботу в секції «Екологія», яку назвали «Непомітний вбивця». Усі роботи зовнішньої та друкованої реклами можна було побачити під час заходу. Дівчата беруть участь у цьому конкурсі вже вдруге. Вони розповідають, що цього року вирішили підійти до проблеми комплексно, висвітливши різницю між тим, як є зараз і тим, як буде потім, закликавши до дії: «посадити дерево».

Під час заходу відбувалось обговорення багатьох робіт між учасниками, представником журі й організаторів, де роботу студенток було відзначено, як дуже гарну, але з певними недоліками, чому вони і не отримали перемогу в загальному заліку. Їм подякували за участь й соціальну активність і побажали подальших успіхів.

 

Юридичний факультет

 

Схожі новини