Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулася перевірка знань із питань охорони праці та безпеки життєдіяльності керівного складу

У ЗНУ відбулася перевірка знань із питань охорони праці та безпеки життєдіяльності керівного складу

У ЗНУ відбулася перевірка знань із питань охорони праці та безпеки життєдіяльності керівного складу
29.11.2019 15:16 Все Головні новини Факультети Університет відділу охорони праці та пожежної безпеки атестація з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності керівного складу університету

Двадцять восьмого-двадцять дев’ятого листопада в Запорізькому національному університеті відбувалося навчання й перевірка знань із питань охорони праці та безпеки життєдіяльності керівного складу університету. Захід організували й провели співробітники відділу охорони праці та пожежної безпеки ЗНУ під керівництвом начальника відділу Ігоря Маказана.

Він відбувся згідно зі статтею 18 Закону України «Про охорону праці», відповідно до «Положення про порядок проведення навчання і перевірки знань із питань охорони праці та безпеки життєдіяльності в закладах, установах, організаціях, підприємствах, що належать до сфери управління МОН України» та у зв’язку з закінченням терміну дії попередньої атестації посадових осіб університету.

Упродовж двох днів висококваліфікована комісія (голова – перший проректор ЗНУ Олександр Бондар, заступник – начальник відділу охорони праці та пожежної безпеки Ігор Маказан) перевіряла знання з питань охорони праці проректорів, помічників ректора, фахівців ректорату, начальника відділу кадрів та його заступників,головного бухгалтера та його заступників, деканів та їхніх заступників з навчальної та з виховної роботи, осіб, відповідальні за охорону праці на факультетах, директора Економіко-правничого коледжу та його заступників, завідувачів кафедр, керівника науково-дослідної частини, керівника адміністративно-господарської частини та їхніх заступників, керівників підрозділ, відділів, центрів, наукової бібліотеки тощо.

Варто зазначити, що атестація з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності обов’язкова для керівників усіх підрозділів університету та їхніх заступників. Навчальні матеріали, за якими проводили перевірку знань, розміщені на сайті ЗНУ на сторінці відділу охорони праці та пожежної безпеки, вони доступні університетському загалу. Атестація проходила у формі тестів, до яких увійшли питання з охорони праці, електробезпеки, пожежної та техногенної безпеки.

Своєю чергою, після успішного складання атестації, керівники підрозділів повинні провести перевірку рівня знань своїх підлеглих. Перевіряти знання співробітників університету з питань безпеки життєдіяльності й пожежної безпеки мають комісії, які складаються з атестованих осіб (не менше ніж 3 особи) під головуванням самого керівника підрозділу. Такі перевірки триватимуть до 20.12.2019 року. Їхні результати оформлять у вигляді протоколів, які подадуть до відділу охорони праці та пожежної безпеки ЗНУ.

 

Схожі новини